Baran

Przyciąganie uwagi Barana nie jest trudne. Baran uwielbia jasne światła, zajęcia, filmy i rozrywkę. A ludzie, którzy próbują je stłumić, oswoić lub zachowują się zbyt przesadnie, odstraszają je. Pierwsze spotkanie będzie niezapomniane, jeśli uda Ci się poświęcić Baranowi wystarczająco dużo uwagi i nie pozwolić mu się nudzić.

Byk

Byki są gotowi przyjąć oznaki uwagi i oczekują, że nie będą musieli być pierwsi, aby wykonać ruch. Jeśli chcesz zrobić wrażenie, mów mniej, a słuchaj więcej. Przedstawiciele tego znaku zodiaku lubią skromne i pewne siebie dziewczyny. W rozmowie z Bykiem pokaż stabilność i wytrwałość, chęć zrozumienia i akceptacji.

Bliźnięta

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Nuda jest najgorszym wrogiem Bliźniąt. Jeśli więc planowałeś znaleźć drogę do serca przez żołądek, wymyśl coś ciekawszego. Ten znak zodiaku lubi się bawić. A podczas wspólnego oglądania filmów nie obejdzie się bez ostrych żartów na temat fabuły czy relacji bohaterów.

Rak

Po prostu dowiedz się, co lubią i daj im to. A jeśli nagle zauważysz, że twój kochanek czegoś nie lubi, unikaj takich czynności, miejsc czy rozrywek ze wszystkich sił. Nie dyskutuj o rzeczach, które ci się nie podobają i nie próbuj zmienić czyjegoś zdania. Kiedy poczujesz, że jesteś w kręgu zaufania, możesz przejść do następnego kroku. Uważnie obserwuj i słuchaj wskazówek, jak postępować.

Lew

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem relacji z Lwem, będziesz musiał wyglądać jak najlepiej, aby zwrócić na siebie uwagę. Poza tym uważaj na to, co mówisz. Lwy oczywiście uwielbiają komplementy, ale nie zaskoczą ich puste słowa. Lubią swobodę działania i wolność wyboru. Spróbuj więc na chwilę zapomnieć o istnieniu zazdrości, by nie skończyć w samotności.

Panna

Najmniejsze poczucie niestosowności i zostaniesz odrzucony zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Przede wszystkim mężczyznom Panny imponuje skrupulatne przygotowanie. Wszystko musi być nie tylko dobre, ale i doskonałe.

Waga

Wagi urodzili się, by urzekać tych, którzy ich otaczają. Twojemu kochankowi nie wystarczy świadomość, że jego starania zostały docenione. Będzie chciał zobaczyć płonące oczy, entuzjazm i poczucie, że cała uwaga jest skupiona tylko na nim. W przeciwnym razie mężczyzna Wagi zrozumie, że nie warto tracić czasu na kogoś, kto nie docenia tego, co robi.

Skorpion

Skorpiony cenią sobie spokojne spotkania w luźnym otoczeniu. I nie myl ich spokojnego i powściągliwego zachowania z brakiem zainteresowania. Mężczyźni spod znaku Skorpiona nie lubią, gdy zadaje się im osobiste pytania. Przedstawicieli tego znaku przyciągają zapachy, dotyk, niegrzeczne insynuacje i zapraszające spojrzenia. Ale jednocześnie wolą lekki flirt niż szczere propozycje i działania.

Strzelec

Przyciąganie uwagi Strzelców jest łatwe. Ale będziesz musiał ciężko pracować, aby utrzymać ich zainteresowanie, ponieważ ich zmienna natura i niezdolność do dotrzymywania obietnic gwarantuje niepewność od pierwszych dni komunikacji. Najbardziej imponuje im naturalność, szczerość i czystość intencji. Nie mogą tolerować fałszu i hipokryzji.

Koziorożec

Koziorożcom imponuje sposób, w jaki ludzie zachowują się w chłodny i subtelny sposób, jednocześnie doceniając swoje towarzystwo. Jeśli jednak masz ochotę się pokłócić, najlepiej zachowaj swoje opinie dla siebie. Uparte Koziorożce nigdy nie rezygnują ze swoich pozycji.

Wodnik

Główną rzeczą, którą należy wiedzieć o Wodniku, jest to, że stoją w obronie swoich osobistych granic lepiej niż ktokolwiek inny. Jeśli kochanek zdecyduje, że jesteś naprawdę zabawny, aby być z tobą, uznaj to za szansę na sukces. Dużo się uśmiechaj.

Ryby

Ryby są gwarantowane, że stracą zainteresowanie, jeśli nie zostaną uznane za atrakcyjne i zignorują wszystkie oznaki uwagi. Mężczyźni spod znaku Ryb kochają szczere emocje i nie tolerują powierzchownych postaw.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net