Koziorożec

Koziorożce mają naturalną skłonność do martwienia się wszystkim wokół. Byle ból głowy wystarczy, że zaczynają przeszukiwać internet, by znaleźć sobie chorobę. Często widzą zagrożenie w czymś zwyczajnym. Koziorożce łatwo wybuchają płaczem, nocami zamartwiają się i nadużywają lekow.

Ryby

Ryby nie potrafią żyć w pojedynkę. Trwają w związkach, w których ewidentnie nie są szczęśliwe tylko po to, by z kimś być. Zbyt często definiują się za sprawą swojego partnera. Uzależniają się od innych i szukają w nich schronienia. Nie są w ogóle samodzielne.

Wodnik

Wodniki są uzależnione od seksu. Mają nieposkromiony apetyt, przez co są często skłonni do ryzykownych zachowań. Lubią dominować. Na codzień preferują życie w samotności, bowiem nie wierzą w miłość. Są to często osoby, po których nikt nie spodziewałby się takiej otwartości w łóżku. 

Baran

Zodiakalni rogacze to prawdziwi smakosze kawy. Kochają jej smak, zapach i wciąż proszą o jej dolewkę w restauracjach. Barany nie mogą sobie wyobrazić życia bez kawy. Ich przyzwyczajenie jest tak wielkie, że nie rozpoczną żadnej pracy zanim nie wypiją swojego życiodajnego naparu.

Odkryj swoje przeznaczenie na podstawie znaku zodiaku. Twoja historia zapisana jest w gwiazdach

Popularne wiadomości teraz

Kto stłukł wazon: test obrazkowy powie wiele ciekawych rzeczy o twojej postaci

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Byk

Byki po prostu kochają jeść. Nie ważne co, nie ważne ile - każda potrawa przyprawia ich o drgawki szczęścia. Kochają gotować, ale też zamawiać jedzenie do domu. Wręcz nie można ich odstawić od stołu. Ich lodówka jest zawsze pełna, a rachunki za prowiant - zawsze wysokie.

Bliźnięta

Bliźnieta są skłonne do stresu, z którym nie mogą sobie poradzić. Są lękliwymi osobami, którzy boją się zmierzyć z rzeczywistością, dlatego często popadają w uzależnienia od gier wideo czy notorycznego oglądania seriali, tak, by jak najdalej oddalić się od swojego prawdziwego życia. 

Rak

Raki lubią ryzyko. Od zawsze nie bali się oszukiwać czy ściągać w szkole, by łatwą drogą osiągnąć wymarzony cel. Osoby spod tego znaku zodiaku mają więc problem z hazardem, który często prowadzi ich do olbrzymich długów. Często takie osoby również mają problem z alkoholem, bowiem nie wiedzą jak poradzić sobie z problemami finansowymi.

Lew

Lwy mają małą fobię na punkcie swojej sylwetki. Non stop wynajdują i stosują co raz to nowsze diety, katują się ćwiczeniami i co miesiąc wyszukują sobie nowych treningów. Mają niezliczoną ilość aplikacji liczących kalorie. Większość z nich cieszy się wspaniałą sylwetką, ale oni dla siebie są wciąż "mentalnymi grubasami".

Papuga, sowa, a może koliber? Sprawdź, jaki ptak jest Twoim duchowym odpowiednikiem

Panna

Panna uwielbia spędzać czas online. Wszelkie media spolecznościowe są dla niej królestwem. Panna potrafi godzinami przesiadywać na przeglądaniu zdjęć na Instagramie czy oglądaniu zabawnych filmików. Trudno ją oderwać zwłaszcza od czatowania ze znajomymi. Trudno pomysleć co by się wydarzyło, gdyby Pannie zepsuł się smartfon.

Waga

Wagi nie potrafią przejść obojętnie obok promocji. Przeglądanie internetowych butików czy pobyt w centrum handlowym zawsze kończy się nieciekawie dla ich portfela. Nowe rzeczy sprawiają im ogromną radość, choć są świadome tego, że ich szafa pęka w szwach od niepotrzebnych ubrań, butów, torebek.

Skorpion

Osoby spod tego znaku zodiaku są skłonne do pracoholizmu. Wciąż wymagają od siebie więcej i więcej. Żadna stawka czy pozycja nie zaspokaja ich na długo. Często, by uzyskać lepsze wyniki sięgają po substatncje stymulujące. Te osoby nie potrafią odpoczywać i wciąż za czymś gonią.

Strzelec

Osoby spod tego zimowego znaku zodiaku mają słabość do czekolady. Gdy nikt nie widzi potrafią wciągnąć całą tabliczkę. Zawsze mają zapasy słodyczy w szafie. Są to osoby, które zajadają stres. Wtedy w oka mgnieniu potrafią pochłonąć naprawdę duże ilości słodkich przekąsek.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana