Koziorożec

Masz w sobie naturalną zdolność do zarządzania ludźmi. Twoje zdolności przywódcze są nieocenione. Po prostu jesteś stworzona do tego, by rozdawać rozkazy.

Wodnik

Masz nieocenione zdolności kulinarne, które są Twoim darem. Uwielbiasz spędzać czas w kuchni i nie powinnaś tego zatracać. Przygotowanie posiłków dla bliskich dodaje Ci sił.

Ryby

Jesteś urodzoną opiekunką. Masz w sobie niezwykłą wrażliwość, dzięki której nie możesz patrzeć na cierpienie zwierząt czy ludzi. Nie zatracaj tego, świat potrzebuje takich jak Ty.

Znaki zodiaku, które mają nieprawdopodobną intuicję. Niczego przed nimi nie ukryjesz

Baran

Twoim przeznaczeniem jest rozweselanie innych. Twoje wyjątkowe poczucie humoru potrafi rozbawić nawet największego smutasa. To dziś bardzo cenna i potrzebna cecha.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Byk

Twoja bogata wyobraźnia sprawia, że potrafisz wyczarować coś wyjątkowego z każdej zwykłej rzeczy. Potrafisz ubarwiać ten szary świat swoimi niebanalnymi rozwiązaniami. Nie pozwól, by ktoś Cię zaczął ograniczać.

Bliźnięta

Jesteś najlepszą przyjaciółką, jaką tylko można sobie wymarzyć. Potrafisz każdego postawić na duchu. Twoje rady są niezwykle cenne. To wielki dar mieć taką osobę przy sobie.

Rak

Od zawsze ludzie mówili, że masz tak zwane "lekkie pióro". Powinnaś tworzyć, pisać - świat potrzebuje dziś dobrze opowiedzianych historii.

Lew

Można nazwać Cię "złotą rączką", bowiem urodzona z Ciebie majsterkowiczka. Masz fach w ręku i powinnaś to wykorzystać. Wcale to nie jest mało kobiece, a wręcz jest bardzo sexy!

Najżyczliwsze znaki zodiaku o wielkim sercu. To z nimi chcemy się przyjaźnić

Panna

Poznawanie nowych kultur i tradycji to Twoja pasja. Nie powinnaś tego porzucać. Urodziłaś się, by podróżować i odkrywać.

Waga

Twoje zdolności rodzicielskie są do pozazdroszczenia. Nie jest prawdą to, że każda kobieta nadaje się na matkę, ale Ty na pewno. Masz w sobie tyle miłości, że warto ją rozdzielić na więcej niż jedną osobę.

Skorpion

Twoim powołaniem jest nauka i rozpowszechnianie jej. Skoro już lubisz siedzieć nad książkami, nie zabieraj tej wiedzy tylko dla siebie.

Strzelec

Nadprzeciętne zdolności artystyczne trzeba pielęgnować. Ten świat warto ubarwiać sztuką. Nie zatracaj w sobie pasji. Rozwijaj ją i pielęgnuj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com