Astrologowie nie raz wspominali o tym, że nasza osobowość zapisana jest w gwiazdach. Wydaje się to dziwne i niedorzeczne, ale faktycznie coś w tym jest. Na pewno zauważyłaś przecież, że niektórzy Twoi znajomi o danym znaku zodiaku zachowują się specyficznie.

Znaki zodiaku, które mogą się pochwalić najwyższą inteligencją. Oni mogą osiągnąć wszystko

Także nasze usposobienie do innych, życzliwość i dobroć zapisane są w kosmosie. Okazuje się bowiem, że 3 spośród wszystkich znaków zodiaku cieszą się większą sympatią niż inni. Kto znalazł się w tym gronie?

Rak

Mówi się o nich: dobre dusze i to określenie idealnie do nich pasuje. One nigdy nie życzą nikomu źle. Ich intencje są szczere. Nie obchodzą ich plotki i obgadywanie znajomych za plecami. Na takich dziewczynach zawsze można polegać. To także świetne rozmówczyni. Z nimi każda chwila jest na wagę złota.

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Lew

Osoby spod tego znaku jak kochają to na zabój i tak też traktują przyjaźnie i bliskich. Dla nich żadna relacja nie ma daty ważności. Przyjaźń z nimi jest na lata i nawet jeśli przez sytuacje życiowe, nie widziałaś dawno Lwa, kiedy już to spotkasz, on nie udaje, ze Cię nie zna, zaprosi Cię na kawę i będzie się Wam rozmawiało jak dawniej.

Znaki zodiaku, które mają nieprawdopodobną intuicję. Niczego przed nimi nie ukryjesz

Skorpion

Osoby z listopada są często skryte, ale za do są najlepszymi słuchaczami pod słońcem. Nikt tak jak skorpiony nie potrafi wysłuchać, doradzić i dodatkowo nie oceniać swojego rozmówcy. To wielki dar. Taka osoba nigdy nie wyjawi Twoich tajemnic i często poświęci własne dobro dla zysku swojego przyjaciela.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com