Jeśli macie w gronie znajomych kogoś o tym imieniu- szykujcie życzenia i kwiaty! To ich dzień! Jeżeli chcecie dodatkowo zabłysnąć przed najbliższymi, przygotowaliśmy dla was niezbędne informacje na temat imion dzisiejszych solenizantów.

Fot. Pineapple Supply Co., Pexels

Aldona

Aldona jest kobietą energiczną, lecz nie impulsywną. Niezależna i władcza, przedsiębiorcza i niesamowicie zorganizowana. Spragniona wyzwań i nowych wrażeń, nie przepada za nudą. Ma swoje zdanie, nie zmienia go i nie ulega wpływom innych. Twarda przeciwniczka w sporach i negocjacjach. W głębi duszy jednak Aldona jest delikatną i czułą kobietą, marzy o rodzinnym cieple. Zakochana, zrzuca swój pancerz obronny i pokazuje swoją subtelną naturę. To idealna żona i matka.

Popularne wiadomości teraz

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Fot. Yalnite Koppens, Pexels

Marian

Marian to imię męskie pochodzenia łacińskiego, które oznacza mężczyznę należącego do rzymskiego rodu Mariuszów. Często mylnie uważane jest za męską formę imienia Maria. Posiada niezwykłą intuicję, której często ufa bardziej niż logice. Marian to mężczyzna pragnący uznania i zaszczytów, jednak otacza się barierami, trzyma się na uboczu. Bliscy cenią go za pomysłowość, fantazję i niesamowitą energię, ponieważ ożywia się wśród osób, które budzą jego zaufanie i gwarantują poczucie komfortu.

Fot. VisionPic.net, Pexels

Emanuel

Emanuela cechuje stoicki spokój, jest opanowany i precyzyjny. Pracodawcy bardzo go cenią, zawsze dotrzymuje terminów, a jego praca jest zawsze ponadprzeciętnej jakości. Człowiek o filozoficznej naturze, chętnie oddaje się rozrywkom intelektualnym, uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Docenia rady swoich bliskich, jednak podczas podejmowania decyzji zawsze słucha siebie w pierwszej kolejności. Jest otwarty, przyjazny i szczery. Nie lubi zgiełku i zakłamania. Stały w uczuciach, zakłada stabilną rodzinę.

Fot. Pexels

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana