Urodziny to najlepszy powód, aby spełnić wszystkie Twoje pragnienia. Astrolodzy przypominają, że każda orbita wokół Słońca to nowy okres odniesienia, w pierwszych 12 dniach którego najlepiej zadbać o siebie - swoje pragnienia i marzenia.

Czteroletni chłopak zaprzyjaźnił się z dzikim jeleniem. Jak on to zrobił?

Eksperci zalecają wykonywanie małych rytuałów w ciągu pierwszych 12 dni po urodzinach, aby przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia.

Pierwszego dnia po urodzinach musisz w pełni poświęcić się, planować, myśleć o celach.

Pomyśl o tym, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś w poprzednim roku, co się sprawdziło i do czego jeszcze musisz dążyć. Nie zapomnij o dobrze znanym frazie: „los człowieka jest w jego rękach”.

Popularne wiadomości teraz

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Poświęć drugi dzień po swoich urodzinach na zakupy. Astrolodzy zalecają zakup czegoś naprawdę pożądanego w tym dniu. Życie musi być otoczone dobrymi rzeczami, a złe - aby się ich pozbyć. Wtedy pieniądze same „sięgną”.

Astrolodzy zalecają, aby trzeci dzień poświęcić na podróże i komunikację. To idealny dzień, aby spotkać się i porozmawiać z przyjaciółmi i współpracownikami, wziąć udział w wykładzie lub odwiedzić muzeum. Astrolodzy przypominają, że to najbardziej odpowiedni dzień na dostrzeżenie nowych informacji, dzięki czemu łatwiej będzie uporać się z problemami.

Babcia adoptowała oposa, uważając go za kota

Czwarty dzień należy poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Zadzwoń do swoich rodziców i dziadków. Pomóż, jeśli potrzebują Twojej pomocy, lub po prostu posłuchaj. Pamiętaj, że zawsze czekają na wezwanie i uwagę. Astrolodzy zalecają również zrobienie szczęśliwego amuletu, który pomoże ci przez cały rok.

Piątego dnia możesz urządzić wielką imprezę, dzwoniąc do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych. W życiu zawsze jest miejsce na zabawę i zabawę. Astrolodzy zalecają „odpuścić sobie sytuację”. Zaufaj swojemu partnerowi, ponieważ bardzo ważne jest, aby czuł miłość i troskę. Tańcz więcej, maluj, kochaj i ciesz się życiem.

Szósty dzień po urodzeniu musisz poświęcić się swojemu domowi - przystąpić do generalnego sprzątania, uporządkować rzeczy, oddać do recyklingu lub z drugiej ręki. Nowy Rok to nowy powód, aby zacząć od zera. Siódmy dzień powinien być poświęcony twojej miłości.

Astrolodzy przypominają, że siódmy dzień po twoich urodzinach to najlepsza okazja, aby przypomnieć partnerowi, jak go kochasz i zrozumieć „punkt wrzenia”. Podziękuj mu za wszystko, co dla ciebie zrobił i obiecaj, że będzie się opiekował i pomagał sobie nawzajem. I możesz to naprawić wspólnym obiadem. Przygotuj jedzenie razem ze swoim ulubionym filmem.

Ósmego dnia musisz pozbyć się nadmiaru „balastu”, który uniemożliwia dalszą drogę. Warto pomyśleć o nowej pracy, zerwaniu związku, który tylko sprawia ból, zdejmowaniu różowych okularów i kreowaniu rzeczywistości wokół siebie tak, jak chcesz.

Odpocznij dziewiąty dzień. Astrolodzy twierdzą, że to najlepszy dzień, aby kupić bilet lub bilety w wybrane miejsce na mapie.

Dziesiątego dnia po urodzinach musisz zdecydować o zmianie. Porozmawiaj ze swoim szefem o podwyżce wynagrodzenia lub z podwładnym, na przykład dlaczego firma stoi w miejscu. Tego dnia możesz spokojnie wystawiać ultimatum.

Ostatnie dwa dni należy spędzić w spokojnej atmosferze, zastanawiając się nad tym, co wieczne, nastroić na nadchodzący rok. W tym dniu musisz otworzyć się na świat i zaufać Wszechświatowi. Wtedy pieniądze, sukces i zdrowie nieuchronnie ożyją.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana