Możecie w to nie wierzyć, ale imiona mają w sobie magiczną siłe. Nie tylko mają wpływ na charakter człowieka, ale tak samo i na jego los. Jak rodzi się dziecko w rodzinie, musimy być bardziej ostrożne, bo jego życie zależy od tego, jakie będzie miał imię. 

Oto są imienia, ktore zapewną człoiekowie "słodkie" życie. Co by one nie robili w życie, wszystko pójdzie tylko w dobrą stronę.

Imiona, które pzynoszą szczęście w życiu

Imiona wybrane przez serwis What Are The Odds. Sprawdziły w związku z kolejną galą rozdania Oscarów sprawdzili, jakie imiona najczęściej noszą ludzie, którzy w swoim życiu odnieśli największy sukces i sławę.

1. Daniel

Człowiek o tym imieniu wie, czego chce w życiu. Jest wiecznym optymistą i prawdziwym romantykiem. Sławne osoby z takim imieniem to: Daniel OlbrychskiDaniel Craig, Daniel Radcliffe czy Daniel Day-Lewis.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Nowa pięknota TVP. Kim jest ta cudowna dziewczyna?

2. Adam

Adam zawsze trzyma się swojego słowa. Często ludzi z takim imienime to są dyplomaci. Z takim imieniem to są: Adam Levine, Adam Sandler czy Adam Driver.

3. Emma

Ta kobieta zawsze szczera, radosna, pozytywna. Z łatwością nabya nowych kontaktów i przyjaciele. Kobiety z takim imieniem to są: Emma Stone, Emma Watson, Emma Thompson.

Sukces na całe życie

4. Katarzyna

To inteligentna, szlachetna i skrupulatna altruistka. Interesuje się wieloma rzeczami w życiu i nigdy nie będzi siedzieć tylko na jednym miejscu. Kobiety z takim imieniem to: Katarzyna Dowbor, Katarzyna Grochola, Catherine Zeta-Jones czy Katherine Heigl.  

Joanna Krupa opublikowała zabawy swojej córki z ojcem

5. Michał

Człowiek z takim imieniem zawsze osiąga sukcesy. ma szacunek do innych, ale przede wszystkim do samego siebie. Ludzie z takim imieniem to są: Michał Szpak,Michał ŻebrowskiMichaela Jacksona, Michaela Phelpsa, Michael Fassbender i Michael J. Fox.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com