Jeśli masz w najbliższym gronie Bogumiłę, Juliana i Łukasza, lepiej zaopatrz się jutro w szampana i czekoladki. To ich święto!

Fot. Sabel Blanco, Pexels

Bogumiła

Fot. Secret Garden, Pexels

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Bogumiła to odpowiednik męskiego imienia Bogumił, które oznacza „miły Bogu” lub ”miłujący Boga”.

Kobieta o tym imieniu jest bardzo towarzystka, kocha ludzi (z wzajemnością). Chętnie podejmuje wyzwania, stale się rozwija i pracuje nad sobą. To kobieta niezykle atrakcyjna, dobra i pełna uroku. Emanuje od niej pozytywna energia.

Julian

Fot. Secret Garden, Pexels

Julian to imię pochodzące od rzymskiego rodu Juliuszów, który wywodził się od herosa Julusa- wnuka Wenus, bogini miłości. Jednym z nich był największy wódz i zdobywca w dziejach Rzymu, Juliusz Cezar.

Julian to człowiek, który głęboko przeżywa emocje. Jego losem rządzą wielkie namiętności. Jeśli kochają, to z całego serce, jeśli nienawidzą, to również całym sobą. Potrafią podejmować ryzyko, wolą życie ciekawe i pełne przygód od łatwego i przyjemnego.

Łukasz

Łukasz jest to imię pochodzenia grecko – łacińskiego, pochodzi od słowa Lucanus – pochodzący z Lukanii w południowej Italii, lub przekształcenia imienia Lucjusz.

Łukasz to miłośnik wyzwań. Jest praktycznym, pewnym siebie facetem, jednak ma delikatną naturę i bogate wnętrze. Rzadko ulega wpływom, potrafi poświęcić wiele, jeśli naprawdę mu na czymś zależy. Łukasz posiada szczerą naturę, jest otwarty i gotowy do poświęceń, najbardziej w imię uznawanych przez siebie ideałów.