Byk 

Miesiąc nie rozpocznie się od najbardziej pozytywnej nuty. Horoskop mówi, że z przeszłości będą problemy, które Byk będzie musiał pilnie rozwiązać. Będziesz zmuszony spędzić dużo czasu, wysiłku i energii w pierwszym tygodniu lipca.

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała mocny film ze szpitala. Nagranie dotyczy koronawirusa

Ale tani nigatywny łańcuch w końcu doprowadzi do tego, że znak może spotkać się ze swoją miłością. Będziesz musiał wyjść z kokonu i rozejrzeć się lub spotkać kogoś, kto poradzi sobie z problemami. To tam los przyniesie ci nowe współczucie, na które zwracasz uwagę. Najważniejsze jest, aby znaleźć odwagę, aby zaprosić osobę na randkę.

Lew

Astrologiczna prognoza na lipiec gwarantuje zmianę w życiu osobistym pojedynczych przedstawicieli znaku zodiaku Lew. W rzeczywistości rzadko masz problemy z samotnością, ponieważ twoja energia, witalność i ogromne zapasy energii przyciągają innych, a nawet tworzą kult wokół osoby zodiaku.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Ale przez wiele lat nie możesz znaleźć dokładnie swojej osoby. Lipiec wszystko poprawi i przygotuje spotkanie z pożądaną jasną i niepowtarzalną osobowością w nieprzewidywalnych warunkach. 

Sprawdzony przepis na pyszny domowy kwas chlebowy

Strzelec

Możliwe, że jeszcze nie tak dawno zerwałeś ze stałym partnerem lub przez długi czas czujesz się samotny, pomimo tłumu fanów. Aby naprawić sytuację, Wszechświat przygotowuje spotkanie z nową sympatią. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to związek na całe życie, a mianowicie romantyczna przygoda. Nowy partner podniesie Twoją samoocenę i sprawi, że zrozumiesz, że zasługujesz na to, co najlepsze, i nikt nie może Cię upokorzyć. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com