Wróżenie przyszłości z kart tarota pozwala uzyskać dokładne odpowiedzi, ponieważ karty komunikują bezpośrednio z naszą podświadomością oraz energetycznie-informacyjnym polem Ziemi. Karty tarota podpowiedzą, czego możesz spodziewać się w sierpniu. Dzięki temu nic już cię nie zaskoczy.

Zamknij oczy, skup się, pomyśl o pytaniu lub sytuacji, która Cię niepokoi. Spójrz na karty. Która z nich ci najbardziej się podoba? Wybierz jedną kartę – ona powie cię prawdę oraz da odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.

Photo by Jen Theodore on Unsplash

Wróżba z tarota: karty tarota dadzą odpowiedzi na wszystkie pytania

Wybierz jedną z kart Tarota i uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Dowiedzmy się, co powie ci wybrana przez ciebie karta tarota.

Karta №1 Rycerz

Problem, który cię dręczy, ma dla ciebie wielkie znaczenie. Musisz przezwyciężać wiele trudności, lecz ten problem nie zostawia cię. Możesz się pogubić, ponieważ nie wiesz, dokąd się udać, aby w końcu rozwiązać ten problem.

Karta tarota mówi, że musisz zrobić sobie przerwę. Odsuń się, spójrz na wszystko z innej strony, odpuść sytuację i nie podejmuj żadnych działań. W ten sposób zobaczysz sytuację pod innym katem i wreszcie zrozumiesz, jak należy postąpić. Dopiero wtedy ruszaj do walki z nową siłą!

Karta №2 Siła

Jesteś bardzo silną osobą, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Problem, który cię ostatnio dręczy, zostanie skutecznie rozwiązany. Nic dziwnego, przecież ty zawsze robisz wszystko, co jest w twojej mocy. Właśnie dlatego los ci zawsze sprzyja. Natomiast cię to w ogóle nie obchodzi, ponieważ tylko ty wybierasz swój los.

Karta tarota mówi, że czeka cię bardzo ważne spotkanie, nowy biznes, szalone zmiany w życiu oraz niebywały sukces. Nigdy się nie poddawaj – to jest najważniejsze. Jedyna uwaga jest taka: czasami warto ograniczyć swoje pasje, w przeciwnym razie to może zrujnować twoje życie.

Karta №3 Cesarzowa

Karta tarota mówi, że musisz mniej się martwic. Nie musisz nawet nic robić – twój problem sam się rozwiąże i to dość szybko. Trudno powiedzieć w jaki sposób, ale udało ci się zdobyć przychylność Fortuny, więc w najbliższej przyszłości będzie towarzyszyć ci sukces.

Karta tarota mówi, że możesz śmiało działać, podejmować ryzyko oraz próbować czegoś nowego. Możliwe, że wkrótce będziesz mieć szanse zmienić swój rodzinny oraz społeczny status.