Nie bez powodu w czasach inkwizycji niektóre kobiety uważano za czarownice. Od dawna uważa się, że kobiety mają silniejszy związek z kosmosem, dlatego niektóre z nich mają niezwykłe zdolności, potrafią przewidywać wydarzenia, wyczuwać emocje drugiego człowieka, a nawet mieć prorocze sny. Jednak niektóre znaki zodiaku wśród kobiet są bardziej skłonne do takich rzeczy niż pozostałe.

Dowiedzmy się, które znaki zodiaku wśród kobiet mają niezawodna intuicje oraz są uważane za prawdziwych empatów.

Znaki zodiaku wśród kobiet, które mają niezawodną intuicję: TOP 3

1 Ryby

Ryby mają niestandardowy tryb myślenia. Te znaki zodiaku od samego urodzenia wydają się trochę nie z tego świata. Często rozmawiają o innych światach, prawie zawsze mają głowę w chmurach, a czasami ich mowa jest tak dziwna, że inni ludzie nie rozumieją: czy oni teraz mówią na poważnie, czy tylko fantazjują?

W rzeczywistości te znaki zodiaku mają związek z kosmosem i mogą uchwycić jego emanacje. Mają dar przewidywania, ponadto, one często mają prorocze sny. Ich marzenia o innych światach nie zawsze są tylko marzeniami.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

2 Skorpion

Kobiety-Skorpiony potrafią czytać w myślach innych ludzi. Oni są empatami, potrafią odczuwać emocje innych osób. To są bardzo przenikliwi znaki zodiaku.

Skorpiony potrafią myśleć nieszablonowo, dlatego mają dobrze rozwiniętą intuicję. Potrafią przewidzieć wynik wydarzeń i w większości przypadków mają rację.

3 Panna

Panna jest bardziej logikiem i strategiem niż marzycielem. Jednak Panna dobrze rozwinięty umysł. Dlatego ona potrafi zobaczyć to, czego inni nie widzą. W jej mózgu tworzy się cała mapa wydarzeń ze wszystkimi opcjami rozwoju, co prowadzi do tego, że te znaki zodiaku potrafią przewidywać przyszłość.

Jednak logika w ogóle nie wyklucza intuicji, a czasem nawet ją implikuje. Dlatego Panny mają niezawodną intuicję.