Nie wszystkim ludziom się podoba, gdy ktoś narusza ich przestrzeń osobistą, zwłaszcza gdy są dotykani. Inni po prostu nie wiedzą, jak okazywać swoją miłość poprzez dotyk. W każdym razie istnieją znaki zodiaku, których bardzo irytuje dotykowy kontakt, szczególnie jeżeli chodzi o obcych ludzi. Co więcej, oni nie lubią okazywania uczuć w takiej formie nawet z ukochaną osobą.

Znaki zodiaku, które nie znoszą dotykowego kontaktu

Panna

Panny na ogół są bardzo czule oraz delikatne, ale ich ciało jest zbyt wrażliwe. Dlatego oni po prostu nie znoszą łaskotek – będą się śmiać aż do śmierci, więc lepiej nie eksperymentować.

Ponadto te znaki zodiaku po prostu nie lubią, kiedy ich dotykają obcy ludzie, ponieważ oni są bardzo schludne i boją się ubrudzić lub zarazić się czymś.

Skorpion

Skorpiony uwielbiają kontakt dotykowy, gdy on ma miejsce w sypialni. W innych przypadkach wolą, gdy inni ludzie zachowują dystans, szanując ich przestrzeń osobistą. Jest mało prawdopodobne, aby oni czuli się komfortowo w objęciach innej osoby – wolą odsunąć się od rozmówcy na odległość ramienia, nawet jeśli rozmówca to ich druga połówka.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Koziorożec

Koziorożce nie są najbardziej romantycznymi znakami zodiaku. W zasadzie oni rozumieją, że kontakt fizyczny wyraża określone emocje i wdzięczność, ale sami nie potrafią wyrazić je w taki sposób. Dlatego oni po prostu nie wiedzą, jak zareagować na dotyk i wolą trzymać się z dala od czynnika, który ich dezorientuje.

Wodnik

Wodniki też raczej wola trzymać dystans. Chodzi wcale nie o to, że dotyk jest im obcy. Chodzi raczej o to, że oni są nieco lodowate w sytuacjach, gdy ktoś z bliskich potrzebuje ich wsparcia. Na przykład jest mało prawdopodobne, aby te znaki zodiaku będą przytulać się z kimś, aby okazać swoje wsparcie. To jest im obce oraz niezrozumiale. Wodniki będą szukać rozwiązania problemu, a nie przytulać się.