Strzelec

Strzelec jest monogamiczny, ale jest bardzo namiętny i emocjonalny. Są gotowi zrobić wszystko dla ukochanej osoby. Sekretem ich atrakcyjności jest wiara w siebie. Nie można oprzeć się tak błyskotliwej i samowystarczalnej osobie.

Przepis na mięso mielone z pieczarkami i serem

Zdjęcie Pixabay

Scorpion

Scorpioт to bardzo głębokie osobowości, gotowe na nowe odkrycia w dowolnym momencie. Przedstawiciele tego znaku nie boją się eksperymentów w łóżku. Zaletą tego znaku jest to, że dokładnie przyjrzy się sobie i swojemu partnerowi, aby zadowolić obu.

Modelka plus size w „Top Model” zachwyciła jurorów. Czy Agata Wiśniewska wygra program?

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Bliźnięta

Bliźnięta to sprzeczne osobowości, które tworzą prawdziwy żar pasji. Zwykle Bliźnięta urzekają tych, którzy są zmęczeni znanym codziennym życiem. Potrafią zakochać się w sobie jednym spojrzeniem, a wszystko dlatego, że patologicznie nie tolerują nudy. Bliźnięta są bardzo skuteczne - nie sposób oprzeć się ich jasnej skorupie.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com