Bliźnięta

W październiku gwiazdy obiecują temu znaku świetny nastrój do pracy - uniesiony i nastawiony na sukces. Wzrost energetyczny pozwoli osiągnąć znacznie więcej niż planowano, a tym samym zarobić więcej. Możliwe też, że nowy znajomy przedstawi Ci ciekawy pomysł finansowy.

Przepis na smaczniejszą zupę pomidorową: najbardziej prosty przepis, o którym tylko wiedziałeś

Waga

Gwiazdy w październiku skierują szczęście w stronę Wagi. Muszą tylko na własną rękę nalegać, nie wydawać zbyt wiele i przyjmować lukratywne oferty, które doprowadzą do uzupełnienia budżetu do końca października. Według astrologów szczęście uśmiechnie się do odważnych, zdecydowanych i aktywnych.

TOP10 imion żeńskich, które pociągają mężczyzn. Działają na nich jak magnes

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Ryby

Pozycja Ryb w sferze biznesowej będzie wspaniała: pewnie zajmą wysokie miejsce, będą ich słuchać, łapać każde ich słowo i szanować ich decyzje. Spodziewanych jest wiele dobrych wiadomości dotyczących poprawy warunków pracy i wynagrodzeń. Nadchodzą sukcesy w pracy i wzrost możliwości finansowych. Lepiej jest zaoszczędzić pieniądze na lepszą przyszłość lub na jakiś wielki cel.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com