W tej chwili istnieją możliwości dostosowania projektów, rewizji celów, ustalenia priorytetów i ponownej próby realizacji planów, aby Twoje plany stały się rzeczywistością. Konflikty rodzinne, wyjaśnienie relacji z partnerami w małżeństwie lub biznesie, rywalizacja mogą zostać wznowione. Ważne jest, aby zachować równowagę interesów i brać pod uwagę perspektywy osób, z którymi się kontaktujesz, aby uniknąć zerwania związku.

Dagmara Kaźmierska wyjawiła drugie imię Conana. Jest równie oryginalne co pierwsze

Wszelkie działania, projekty, prace, sprawy rozpoczęte w tym okresie nie przynoszą oczekiwanego efektu, a po zakończeniu retrogradacji Marsa wszystko trzeba będzie przerobić.W ciągu najbliższych dwóch miesięcy nie powinieneś obciążać się nieplanowaną pracą, musisz nauczyć się przeznaczyć swój czas na pracę i odpoczynek.

W tym okresie utrzymany jest napięty aspekt retro Marsa z Saturnem, stąd nieprzyjemne wydarzenia będą się wiązały z zasobami państw, prawdopodobne są konflikty polityczne w stosunkach międzynarodowych.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej internautów. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Czas, kiedy nie warto zaczynać coś nowego. Lepiej będzie kiedy kontynuować to, co robiłeś dawno temu. Natomiast jeżeli planujesz/chcesz zacząć robić coś innego w swoim życiu, czego wcześniej nie robiłeś, lepiej poczekaj. W przeciwnym przypadku koniec będzie nie zbyt przyjemnym. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com