Joanna Koroniewska nałeży do tych polskich gwiazd, które całkiem się nie boją pokazywać swoją naturalność. Aktorka może opublikować zdjęcia, gdzie jest bez makijażu lub nie uczesanej fryzury. W pewnym czasie ją zaatakowali hejterzy, które pisali do niej nie zbyt przyjemni komentarzy. Poza tym, Koroniewska całkowiecie nie zwraca uwagę na to, co do niej piszą inni. Na Instagramie często publikuje zdjęcia swojej naturalności.

Dagmara Kaźmierska wyjawiła drugie imię Conana. Jest równie oryginalne co pierwsze

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Od niedawna Joanna Koroniewska zamieściła swoje niezwykłe zdjęcie. Gwiazda pozuje w ekstrawaganckiej, czerwonej sukience, która została stworzona przez polskich projektantów-  Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Joanna Koroniewska w swoim poście porównała siebie do bohaterki Carrie Bradshaw z filmu Seks w wielkim mieście

Zdjęcia z cyklu #sexwwielkimmieście i jak zwykle piękny projekt moich ukochanych projektantów @paprockibrzozowski !! ❤️💋 Moda to lekarstwo na kobiecą próżność, ale czy to aż taki straszny grzech?! Chyba każda z nas czasem chce wyglądać wyjątkowo. I podobać się mężczyznom. Szczególnie tym obcym.. -napisała Koroniewska na Instagramie. 

Anna Mucha pokazała swoje siwe włosy. Aktorka całkiem się tego nie wstydza

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Przepiękna suknia na pozytywnie zakręconej kobiecie staje się bezcenna – napisała pod zdjęciem jedna z fanek aktorki.

Czerwień Pani służ

Jak ci podoba się Joanna Koroniewska w takiej sukience?

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com