1.     Zofia

Zofia to imie pochodzenia greckiego i oznacza „mądrość”, która pomaga tej kobiecie znaleźć się na właściwej ścieżce i być szczęśliwą.

2.     Maria

Maria to również imie pochodzenia greckiego, które oznacza „Pani”. Najczęściej właścicielki tego imienia są bardzo mili i prości, więc szczęśliwie kroczą przez życie.

3.     Anastazja

To są bardzo spokojne i pewne siebie kobiety, którym  zawsze towarzyszy szczęście.

4.     Dorota

Imie pochodzenia greckiego, które oznacza „dar od boga”. Aktywna i celowa Dorota prawie zawsze postępuje właściwie. Dlatego szczęście po prostu nie może ją ominąć.

5.     Anna

Imię pochodzenia hebrajskiego, które tłumaczy się jako „pełna wdzięku, łaski”. W życiu Ani może się wydarzyć naprawdę wszystko, ale jej wiara w słuszność obranej ścieżki zawsze pomaga jej być szczęśliwą.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

6.     Elżbieta

Wiara w siebie oraz siły nadziemskie, a także silny charakter i trafny wybór życiowy pomagają Elżbiecie być zawsze szczęśliwą.

7.     Wiktoria

To imie tłumaczy się z łaciny jako „zwycięstwo”. Nic dodać, nic ująć.