Baran

Nowy rok dla Barana rozpocznie się pozytywnie, co jest bardzo ważne. Aby zwiększyć sukces, pod koniec 2020 roku należy wykonać ogólne sprzątanie zgodnie z zasadami feng shui, pozbywając się starych rzeczy. Ostatnie dni grudnia mogą być niekorzystne dla pracy - nie kłóć się z przełożonymi 30 i 31 grudnia.

Jak wyglądają i czym się zajmują? Oto ukochane żony polskich skoczków narciarskich

nowy rok
nowy rok

Waga

Dla Wagi początek roku to wielki sukces w każdej dziedzinie. Dla wielu przedstawicieli znaku gwiazdy i planety staną w bardzo korzystnej pozycji. Najważniejsze to pamiętać o równowadze. Nie bądź leniwy, ale też nie przeciążaj się rzeczami. W przypadku związków i małżeństwa najlepiej wyruszyć na przygodę - wybrać się na wycieczkę lub wybrać się na niezwykły wypoczynek w styczniu.

Wyśmienite naleśniki z serem - oryginalny przepis śniadaniowy, który doda Ci energii

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Koziorożec

Sam koniec tygodnia zapowiada Koziorożcom ogromny sukces, czyli początek 2021 roku. W tym tygodniu powinieneś bardziej uważać na stwierdzenia dotyczące drugiej połowy. Źle wypowiedziane słowo może prowadzić do kłótni w rodzinie, zwłaszcza na początku tygodnia. Astrolog radzi również, aby nie przepracowywać się w pracy.

Ryba

Dla Ryb, począwszy od 29, wszystko zmieni się dramatycznie. Potrafią załatwić ważne sprawy i dostroić się we właściwy sposób. Astrolog radzi przedstawicielom tego Znaku, aby poświęcili jak najwięcej czasu niedokończonym projektom i słuchali rad krewnych, kolegów i przyjaciół. To będzie bardzo jasny tydzień, więc Ryby na pewno zapamiętają nowy rok, także w sferze miłosnej.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com