Ewa Bilan-Stoch

Kiedy żona naszego wielkiego polskiego mistrza pokazuje się w mediach - zawsze robi na wszystkich wrażenie. Jest ona bowiem właścicielką cudownej słowiańskiej urody, do tego jest pełna klasy i uroku osobistego. Ewa Bilan-Stoch jest żoną Kamila od 10 lat, a zawodowo zajmuje się prowadzeniem agencji marketingowej Eve-nement Team Zakopane, która reprezentuje m.in. Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Stefana Hulę. Jej pasją jest natomiast fotografia.

Agnieszka Lewkowicz

Trenerka personalna, która ze sportem miała do czynienia już od najmłodszych lat, poślubiła Macieja Kota w 2019 roku. Para poznała się na studiach. Kilka tygodni temu para powiadomiła o tym, że spodziewają się dziecka.

Piotr Kraśko po latach pokazał zdjęcie syna. Nie dość, że przystojny to jeszcze utalentowany

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Marta Majcher

Marta Majcher poślubiła Dawida Kubackiego w 2019 roku. Według doniesień prasy jest kierowniczką sklepu odzieżowego. Jednak wiadomo też, że przez lata interesowała się też sportem. Uprawiała szermierkę. Podczas pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w tym roku komentatorzy sportowi powiadomili widzów konkursu, że dziś (29.12.20) mistrzowi urodziła się córeczka Zuzanna.

Marcelina Hula

Żona Stefana Huli jest absolwentką włókniarstwa Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkowaniem kombinezonów dla skoczków narciarskich. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci.

Agnieszka Rzadkosz

Agnierzka Rzadkosz jest żoną Klemensa Murańki od 5 lat. Małżeństwo doczekało się synka - także Klemensa. 

Polskie gwiazdy, które wyglądają na o wiele młodsze niż są naprawdę. Jak one to zrobiły?

Magdalena Lazar

Aleksander Zniszczoł z żoną Magdaleną mają córeczkę Hanię. Żona skoczka to także siostra byłej żony Piotra Żyły - Justyny, a także kuzynka Adama Małysza.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com