Okazuje się, że godzina naszego urodzenia decyduje o naszym wyglądzie oraz charakterze. Co oznacza, że godzina naszego wpływa na los każdej konkretnej osoby. W astrologii dzień dzieli się na 12 segmentów, każdy po 2 godziny.

00:00 - 02:00. Tej godzinie patronuje Mercury. Osoby urodzone o tej porze są zazwyczaj wzorcowymi uczniami w szkole i na studiach. Ponadto oni posiadają doskonałe umiejętności organizacyjne. Tacy osoby często wyglądają młodziej niż ich rówieśnicy. Ich praca powinna być związana z podróżami i komunikacją. W związkach miłosnych ci ludzie są zbyt otwarci.

02:00 - 04:00. Patronem osób urodzonych o tej godzinie jest Wenus. Ci ludzie bardzo dobrze wiedzą, jak mądrze zarządzać pieniędzmi. Są niesamowitymi pracoholikami. Ponadto oni bardzo cenią sobie komfort we własnym domu. Najczęściej lubią robić wszystko własnymi rękami. Kochają sztukę i muzykę. Zawsze podążają za trendami w modzie. W związku bardzo cenią wierność i oddaność.

W jaki sposób godzina naszego urodzenia wpływa na nasz los?
W jaki sposób godzina naszego urodzenia wpływa na nasz los?

04:00 - 06:00. Tymi ludźmi rządzi Mars. Dlatego oni bardzo wyróżniają się spośród innych ludzi. Najczęściej są to naprawdę wyjątkowe i jaskrawe osobowości. Nuda jest im cudza. Potrzebują silnego partnera o silnej woli. Zawsze osiągają świetne wyniki w karierze.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

06:00 - 08:00. Tym osobom patronuje Neptun. Często ci ludzie są bardzo religijni i duchowi. Mają głęboka dusze, dlatego potrafią zrozumieć dosłownie wszystko i wszystkich. Trudno jest wybrać zawód, który by odpowiadał tej osobie. W związku miłosnym tacy osoby często podejmują bardzo nieoczekiwane, a nawet niewytłumaczalne działania.

08:00 - 10:00. Tymi ludźmi rządzi Uran. To są bardzo mili i życzliwi ludzie. Dlatego najczęściej oni mają wielu przyjaciół. Są nieformalnymi liderami w każdym towarzystwie. Ci ludzie nie lubią fałszu. Są zwolennikami prawdy w każdej sytuacji.

10:00 - 12:00 Patronem osób urodzonych o tej godzinie jest Saturn. To ludzie, którzy często mają ogromny autorytet w społeczeństwie. W karierze odnoszą duże sukcesy. Doskonale nadają się do stanowiska zarządczego. W życiu osobistym są często samotni, ponieważ poświęcają cały swój czas budowaniu kariery. W miłości są oddani i uważni.

12:00 - 14:00. Osobom urodzonym o tej godzinie patronuje Jowisz. Co ciekawe, ci ludzie nigdy nie są wzorcowymi uczniami, ale często są najlepszymi nauczycielami. Ludzie bardzo często zwracają się do nich o poradę. Jest im bardzo łatwo zostać profesorem. Uwielbiają podróże. Zakochują się w niezwykłych, a nawet „egzotycznych” ludzi.

14:00 - 16:00. Patronem osób urodzonych o tej godzinie jest Pluton. Oni często pomagają innym ludziom i są dla nich ogromnym wsparciem. Potrafią przewidzieć jakąkolwiek sytuację. W związkach miłosnych preferują partnerów seksualnych, ponieważ sami są niesamowicie seksowni. W pracy wszyscy starają się zaprzyjaźnić się z nimi.

W jaki sposób godzina naszego urodzenia wpływa na nasz los?
W jaki sposób godzina naszego urodzenia wpływa na nasz los?

16:00 - 18:00. Tymi ludźmi rządzi Wenus. Oni są bardzo atrakcyjni w oczach innych. Ci ludzie albo mają bajeczne szczęście, albo mają pecha. To są bardzo romantyczni ludzie. Zawsze doskonale wiedzą, jaki powinien być ich partner, aż do ubrania, w którym on powinien być. Ich ulubiona bajka to Kopciuszek. Są idealnymi żonami lub mężami.

18:00 - 20:00. Patronem osób urodzonych o tej godzinie jest Merkury. Ich głównymi priorytetami życiowymi jest praca i zdrowie. Są fanami diet i zdrowego żywienia. Wiedzą wszystko o lekach i zdrowym stylu życia. Jest wśród nich wielu lekarzy lub osób z wykształceniem medycznym. W pracy są bardzo cenieni i szanowani zarówno przez pacjentów, jak i współpracowników.

20:00 - 22:00. Patronem tych osób jest samo Słońce. Ich żywiołem jest scena. Ich głównymi priorytetami życiowymi jest pasja, miłość oraz dzieci. Od urodzenia są mistrzami w sztuce flirtu. To są bardzo kochający ludzie. Często zachowują się niczym gwiazdy filmowe. Dlatego w związku oni potrzebują reżysera. W ich związku zawsze jest miejsce na pasje.

22:00 - 24:00. Tymi ludźmi rządzi Księżyc. Oni są bardzo wrażliwi oraz empatyczni. Zawsze dbają o innych ludzi. Ponadto oni mogą mieć ogromną władzę nad ludźmi. Rodzina jest dla nich wszystkim. Zawsze starają się stworzyć rodzinę oraz zostać jej głową.