Baran

Jako przedstawiciele namiętnego znaku ognia, Baran często działa instynktownie i w większości przypadków nie może się powstrzymać przed pokusą i powstrzymaniem się od przypadkowego romansu. Poziom alarmu czerwonego!

Piosenkarka zdecydowała się na bardzo szczere zdjęcie.

Byk

Byk jest poważny i praktyczny. Dokładnie podchodzą do wyboru swojej bratniej duszy i najprawdopodobniej po nawiązaniu poważnego związku docenią ich i ochronią. Jednak to nie przeszkadza 17 procentom czasami ulegać słabości i „urozmaicać” swoje życie seksualne, oszukując stałych partnerów.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt preferują związki epizodyczne i nie tolerują ograniczeń wolności w jakiejkolwiek formie. Wymagają regularnej zmiany obrazu, a jeśli stały partner przestaje ich zadziwiać, szukają czegoś nowego poza tym związkiem. Według badania prawie 31 procent przedstawicieli tego znaku kiedykolwiek zdradzało swojej połowy.

Rak

Głębokie, wrażliwe i sentymentalne Raki rzadko w pełni otwierają się na ludzi, a jeszcze rzadziej wpuszczają ich w życie. Jednak ci, którzy mają szczęście być blisko nich, mogą być pewni, że nie zostaną oszukani. Tylko 13 procent ankietowanych Raków zdrdzali, podczas gdy reszta pozostaje lojalna wobec swoich stałych partnerów.

Lew

Lwy kochają dramat - z ognistymi, namiętnymi związkami i impulsywnymi działaniami, które mogą pokazać ich pasję we wszystkich kolorach. Wynik jest oczywisty - prawie 36 procent z nich kiedykolwiek zdradziło swoją połowę. To przez chwilę najwyższy procent na liście!

Aż trudno uwierzyć, że „Błękitna Laguna” ma 40 lat. Ciekawe, jak wyglądają główni bohaterowie tego obrazu?

Panna

Znane ze swojej lojalności, tylko 6 procent Pann kiedykolwiek zagroziło ich poważnemu związkowi. Dziewczyny, wygląda na to, że wszyscy potrzebujemy chłopaka z Panny!

Waga

Powściągliwa i stała Waga woli poważne relacje od swobodnych związków. A jeśli mimo to pokusa napotkała na ich drodze - w grę wchodzi ich umiejętność mistrzowskiego panowania nad swoimi uczuciami.

Skorpion

Skorpiony mają trudności z wpuszczeniem kogokolwiek do swojego życia, więc z oczywistych powodów są mniej skłonni do nawiązywania swobodnych związków. Tylko 9 procent z nich przyznało się do zdrady swoich bliskich.

Strzelec

Strzelec ma tendencję do zmiany kochanków, gdy tylko spotkają kogoś, kogo uważają za lepszego.

Koziorożec

Niezależne Koziorożce rzadziej niż inne znaki zodiaku osiedlają się z jednym partnerem na całe życie. Ale po wybraniu wybranego, przedstawiciele tego znaku z reguły się nie zmieniają - tylko 11 procent respondentów zastanawiało się, jak zmienić swoją połowę.

Wodnik

Głębokie, bezkompromisowe Wodniki, choć kochają wolność, absolutnie nie interesują się przypadkowymi związkami.

Ryba

Ryby marząc o ideale mogą czasem udać się w poszukiwaniu „tej jedynej”, pozostawiając bratnią duszę ze złamanym sercem. Jednak w większości przypadków przedstawiciele tego znaku nie mają odwagi oszukiwać i wracać do swoich przeszłych związków. Tylko 12 procent było gotowych oszukać partnera lub nadal to robi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com