Ostatnio wśród polskich gwiazd pojawiła się tendencja do wypoczynku w Meksyku i Zanzibarze. Być może powodem tego jest brak kwarantanny.

Aż trudno uwierzyć, że „Błękitna Laguna” ma 40 lat. Ciekawe, jak wyglądają główni bohaterowie tego obrazu?

Przyjeżdżający nie chcą tracić swojego cennego czasu na tego typu zajęcia. Majdanowie też tam niedawno odpoczywali i właśnie wylądowali w Polsce.

Doda na początku wakacji napisała na swoim Instagramie bardzo interesującą rzecz. 

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

"Pokażę wam, jak normalni ludzie, nieuzależnieni od atencji, potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na Instastory. Za tydzień się odezwę" - pisała po przylocie. 

Nie wymieniając nazwisk i imion, nagle zdecydowała, że odpocznie bez kamer, aby pokazać wszystkim, że nie zależy jej na polubieniach i komentarzach.

Czy to prawda, że ​​para królewska przygotowuje się ponownie do zostania rodzicami?

Ale nagle na profilu celebrytki pojawiło się kilka zdjęć w bikini. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak. Pod zdjęciem pojawił się napis, a na majtkach gwiazdy coś było napisane.

"Pokażę wam, jak normalni ludzie, nieuzależnieni od atencji, potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na Instastory. Za tydzień się odezwę" - pisała po przylocie. 

Okazuje się, że było tam napisane „Birthday girl ”. Zbliżają się urodziny Dody, dokładnie 15 lutego.

Fani natychmiast zareagowali i pośpieszyli z życzeniami. Cóż, mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kolejne zdjęcie piosenkarki z Meksyku, które będzie nie mniej gorące.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com