W niedawnej rozmowie z Us Weekly jeden z nich powiedział, że książę i księżna Cambridge już starannie planują czwarte dziecko.

Kate zawsze planowała mieć czworo dzieci. Odłożyła ten pomysł na półkę podczas pandemii koronawirusa, ale teraz, wraz z pojawieniem się szczepionki, na końcu tunelu zaświeciło światło. Ponadto starsze dzieci pary, Charlotte i George, powinny w kwietniu wrócić do szkoły. W związku z tym Kate czuje, że jest gotowa na nową ciążę - powiedział anonimowy autor.

Informator wyjaśnił również, że Kate myślała o urodzeniu czwartego dziecka po tym, jak jej siostra Pippa ogłosiła drugą ciążę w grudniu zeszłego roku.

Wczoraj księżniczka Eugenia z Yorku została matką po raz pierwszy.

Powiedział też, że Księżna rozumie, że czas płynie, więc już przygotowuje organizm do urodzenia przyszłego dziecka na specjalnej diecie.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Chwilę zajęło Kate przekonanie Williama do podjęcia decyzji o kolejnym dziecku. Wcześniej uważał, że trójka dzieci jest dla nich więcej niż wystarczająca. Myśl, że będzie czwórka dzieciaków, nie sprawiała mu radości. Ale pragnienie Kate, by mieć czwarte dziecko, zainspirowało go. Ponadto bardzo kocha i ceni spokojne domowe otoczenie, którego sam nie miał w dzieciństwie. Po krótkiej refleksji zgodził się z Kate, a teraz z podekscytowaniem patrzą w przyszłość - podaje źródło.

Według tego samego informatora, królowa Elżbieta II była zachwycona, gdy dowiedziała się o planach Kate i Williama.

Trochę martwi ją fakt, że Księżna nie chce zatrudniać kolejnej niani, ale i tak cieszy się z wnuka i jego żony.

Książę William i książę Harry pogodzili się? Harry chce uciec od Meghan.

Źródło dodało, że Kate marzy o kolejnej córce. Ona sama kiedyś dorastała z młodszą siostrą i byli bardzo blisko, a teraz chce, aby jej córka Charlotte miała takie same doświadczenia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com