Mówią, że Harry był już tak zmęczony intrygami swojej żony, że poprosił nawet o wybaczenie od księcia Williama i Kate Middleton. Czy to prawda?

Zadanie karmiczne to cele, które człowiek musi osiągnąć podczas swojego ziemskiego życia, mówią eksperci.

Wszystko może być. I nawet pomimo jego wieloletniego konfliktu ze starszym bratem. Teraz, według plotek, Harry jest tak zmęczony, że znajduje się w rozpaczliwej sytuacji.

Jak donosi kolorowa prasa, Harry korzysta z pomocy szwagierki. To ona musi mu pomóc nawiązać stosunki z Kate i Williamem.

Przez cały rok w Kalifornii czuje się bardzo samotny. Wydawałoby się, że życie w słonecznej Santa Barbara powinno być niesamowicie szczęśliwe, ale zdaniem informatorów jest to dalekie od przypadku.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

Harry ma już dość ambicji Meghan. Życie w Kalifornii miało być spokojne, tymczasem ona cały czas wymyśla nowe projekty. Do tego Harry czuje, że coraz bardziej traci kontakt z rodziną.

Harry ma okazję pojawić się w Wielkiej Brytanii na Trooping the Colour, na przyjęciu urodzinowym dziadka Filipa, więc wszystko zależy.

Biorąc pod uwagę, że William i Harry pracowali razem nad posągiem Diany w ciągu ostatnich kilku lat, byłoby naprawdę wstyd, gdyby nie byli w dobrych stosunkach, kiedy wreszcie dojdzie do odsłonięcia. Harry zaczyna zdawać sobie sprawę, że napięcie posuwa się za daleko.

Harry bardzo cierpi z powodu utraty tytułów wojskowych i w związku z bratem.

To szczęście w nieszczęściu, że Meghan chce pozostać w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to sprawia, że ​​Harry skupi się na odbudowywaniu relacji ze swoim bratem – być może także jego ojcem księciem Karolem i królową. Chce też zasięgnąć rady na temat możliwości opuszczenia Ameryki i powrotu do domu – mówi informator.

Jak się okazało, Megan nie zamierza pojechać do Wielkiej Brytanii, ale zostać z synem Archiem w USA. W zasadzie nie jest to korzystne dla Megan.

Sprawdź - czy jesteś na tej liście!

Słyszała, jak nieszczęśliwy jest Harry w Ameryce. Zachęcała Williama i Harry’ego, aby wyjaśnili nieporozumienia.

Wiadomo również, że Harry skontaktował się już z Kate, a ona chętnie mu pomoże.

Krążą też plotki, że Harry szuka sposobu na opuszczenie Meghan, ale bez skandalu. Zobaczymy, co czeka Harry'ego.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com