Są znaki Zodiaku, którym rzadko towarzyszy sukces, pomimo wszystkich ich wysiłków - dowiedzmy się, kim są ci przegrani.

Magia i znaki zodiaku. Jakie supermoce ma każda kobieta?

Byk

„Po co miałbym kupować los na loterię, skoro nadal nic nie wygrywam?” ​​- pyta Byk. Ale był o krok od szczęścia finansowego. Uczeń Wenus jest zbyt mocno na nogach, by wierzyć w różnego rodzaju bajki.

Tymczasem wszechświat rozpieszcza inne znaki zodiaku - tych, którzy wiedzą, jak śnić. Byki muszą rozwinąć skrzydła i zdać sobie sprawę, że zasługują na więcej.

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Rak
 
„Sąsiad ma nowy samochód, kolega ma piękną żonę” - szepcze z zazdrością Rak i wzdycha. Wydaje mu się, że nigdy nie będzie miał pieniędzy ani miłości. „Stop!” - gwiazdy krzyczą i radzą Rakowi, aby usunął z życia negatyw i zapomniał o słowie „nie”.
 
Wszystko będzie, po prostu trzeba chcieć. W końcu byłoby pragnienie, a reszta zostanie dodana. Lepiej też pozbyć się zazdrości - z pewnością nie przyniesie to w życiu szczęścia.
 
Panna
 
Wszystko zgodnie z planem, wszystko na półkach. A gdzie jest miejsce na magię? "Co za cud, o czym ty mówisz?" - praktyczne Virgos proszą i idą na podbój kolejnego szczytu (a raczej walki, łamanie paznokci, na drabinie kariery).
Taka wytrwałość budzi szacunek, tylko tutaj cudów nie było i nie ma. Wszystko osiągną sami, muszą nauczyć się relaksować i odciąć się od nadmiaru.
 
Koziorożec
 
Koziorożce zrobiły wszystko dobrze, Koziorożce pracowały i próbowały - a gdzie są mleczne rzeki i kwaśne brzegi? Ale są w tym samym miejscu, tylko źrenice Saturna ich nie widzą. Fortune często rzuca niespodzianki Koziorożcom, ale ziemscy chłopcy boją się zejść z utartej ścieżki.
 
Jest wyjście - Koziorożce muszą wierzyć w siebie i mieć prawo do szczęścia. Nie możesz zazdrościć przegranych z kręgu zodiakalnego. Ale jeśli cuda nie nadejdą, to Byk, Rak, Panna i Koziorożec muszą sami przyjść do nich. I najpierw uwierz, że marzenia się spełniają.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com