Skąd ona czerpała siłę, aby każdego ranka wstawać z miękkiego łóżka, gotować śniadanie, zabierać wszystkich do szkoły / uczelni / do pracy i robić to przez cały dzień w biurze?

Te znaki zodiaku bardzo źle ze sobą współdziałają.

Baran

Kontroluj każdą sekundę swojego życia, przewiduj przyszłość i podbijaj okoliczności. Czy widziałeś taką magię? Na pewno nie.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Czego Byk nie dotyka - wszystko jest piękne, składane i naładowane energetycznie. Dlatego jest wygodna w domu, a ciasta są jak narkotyk, a ona dobrze śpiewa i tańczy ...

Bliźnięta

Ta wiedźma wie, jak podejść do każdego człowieka, przysięga na wieczną miłość i urzeka upajającym spojrzeniem.

Rak

Bez względu na to, jak bardzo Rak przewiduje przyszłość dla bliskich, nikt jej nie słucha. Ale to, czego zdecydowanie nie ma Rak - bardzo ciężki kij, który działałby zamiast daru perswazji.

Lew

Lwica raz mrugnie - i to wszystko, już jesteś w jej mocy. I bez względu na to, w kim później się zakochasz i bez względu na to, jakie zaklęcia przeczytasz, nie będzie można wymazać tego piękna z twojego serca, będzie tam siedzieć ciasno.

Panna

Intuicja działa bez zarzutu - Panna zawsze wie, gdzie szukać zalotników, gdzie zainwestować pieniądze i co powiedzieć, gdy zostaniesz złapany na gorącym uczynku.

Waga

Magiczna moc Wagi - dokładnie wie, jaki biznes się wypali, jaki rodzaj związku zostanie wybity w paszporcie i przy jakiej pracy można bić kciuki w górę za niezłą kwotę.

Michał Wiśniewski zdecydował się na szczerze wyznanie.

Skorpion

Skorpion ma tak wiele magicznych umiejętności, że przeciwstawienie się jej jest najgłupszym samobójstwem. Oprócz piekielnych skandali, nieziemsko atrakcyjnej urody i daru genialnie pokręconych intryg, umie rozpieszczać, przeklinać do siódmego kolana i schudnąć na ciastach i szampanie.

Strzelec

Jej supermocy jest prawdopodobnie poszukiwany przez wszystkich bez wyjątku. Dar Strzelca - wszystkie jej pragnienia spełniają się z prędkością światła.

Koziorożec

Koziorożec nie tylko w biurze jest dobrze zorientowany w liczbach, ale także w życiu osobistym - nie chodzi o genialne konto pieniężne, ale o numerologię. A w wolnym czasie potrafi ręcznie przewidzieć Twój los.

Wodnik

Z najbardziej banalnego zadania lub sytuacji Wodnik może zaaranżować prawdziwy pokaz z orkiestrą, końmi i małpimi sztuczkami. Jak ona to robi, pozostaje tajemnicą, ale sprawia, że ​​wierzysz w mroczną magię

Ryba

Każdy pokarm lub napój stworzony przez płetwy rybne to eliksir zabójcy. Można się w niej zakochać / wyleczyć / dobrze się bawić / wszystko razem wzięte nawet z prostej wody wlewanej przez Rybkę do szklanki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com