Skorpion i Waga

Skorpionowi należy przyznać Nagrodę Nobla za umiejętność zręcznego przekręcania pełnych akcji intryg i popychania czołem najbliższych ludzi. Ale jedyną osobą, której ta „magia” nie dotyczy, jest Waga.

Michał Wiśniewski zdecydował się na szczerze wyznanie.

Piękności ustanowiły taką harmonię w swoich duszach, że ani jedna negatywna myśl nie przedostanie się przez nią - uderzy ona po drodze w mózg. Logicznie rzecz biorąc, takie znaki polarne nie mogą żyć na jednej planecie - stąd konflikt.

Lew i Panna

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Tak, rozumiemy, że bardzo niewielu ludzi znosi duszną Pannę jej moralnością, ale w przypadku Lwa są zaprzysiężonymi wrogami. Ponieważ Lwica może znieść tylko komplementy, ale ty, proszę, sam wsuń krytykę, wiesz gdzie. Jednocześnie piękno wkurza Pannę nawet tym królewskim chodem i pretensjonalnym smakiem - wyraźnie się popisuje.

Historia miłości: Edyta i Cezary Pazura. Jak udało się utrzymać związek z 26-letnią różnicą wieku?

Rak i Strzelec

Rak nie może znieść Strzelca tylko z powodu jej istnienia. A jeśli kopiesz trochę głębiej i pamiętasz, że w każdy weekend Strzelec mija szybciej niż nasze najdziksze pragnienia, możesz szybko dołączyć do Raka i jej nienawiści.

Strzelec z kolei nie rozumie, jak można wczołgać się w najdalszy zakątek domu i cieszyć się zapachem przytulnego kurzu, kiedy można huśtać się po całym świecie.

Wodnik i Bliźnięta

W rzeczywistości Wodnik i Bliźnięta są swoimi klonami: oboje są charyzmatyczni, utalentowani, uwielbiają zanurzać się w historii i zostawiać ją z raną i nową piosenką. Ale jest czym się dzielić - miejsce w słońcu i powszechna adoracja.

Nie może być jednocześnie dwóch dusz w towarzystwie, dwóch pępków ziemi i dwóch słońc, prawda? Więc walczą o to samo.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com