Jednak w kontekście relacji rodzinnych nierzadko spotykamy się z pojęciem „zimnej matki”. Nie można powiedzieć, że jest to zdecydowanie złe. Zimna matka to nie ta, która nie kocha swojego dziecka, ale taka, która jest w stanie obejść się bez uczucia z dzieckiem lub je zminimalizować.

Czy możliwe jest uprawianie sadzonek bez gleby

Manifestacja czułości bez powodu - nie w jej przyzwyczajeniach. Może być wymagająca i uczciwa, obojętna, oderwana, ale daje pożyteczną lekcję młodszemu pokoleniu. W tej recenzji przyjrzymy się wpływowi, jakie znaki zodiaku mogą sprawić, że obraz matki będzie chłodniejszy.

Koziorożec

Cechy Koziorożca są naturalnym przeciwieństwem obrazu matki, który ucieleśnia znak Raka na drugim końcu osi (Rak-Koziorożec). Atmosfera macierzyństwa to miękkość, płaczliwość, zmysłowość, wygoda, troska, empatia i dobroć - którymi najczęściej posługuje się większość Raków.

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Atmosfera Koziorożca ma zupełnie inne cechy - dyscyplinę, powściągliwość, zimno, suchość, ograniczenia, ascetyzm, wymaganie. Koziorożec kojarzy się ze ścisłą hierarchią i porządkiem wojskowym, ciężką pracą i wytrwałością. Wyrażanie tego nie jest naturalne.

Taka matka może wymagać od dziecka wykonywania surowych obowiązków, które jest w stanie sporządzić całą listę - od szkoły po mycie podłogi w domu. Jej wychowanie hartuje dziecko, czyni je niezależnymi i przystosowanymi do życia.

Największa rodzina na świecie mieszka w Indiach

Jednak wymagania Koziorożca muszą być w granicach rozsądku - próbując dopasować się do swojego systemu wszystkich i wszystkiego, Koziorożec ryzykuje odepchnięcie swoich bliskich i pozostanie w spokoju.

Panna

Dla Panny przejaw miłości w działaniu jest ważniejszy niż jej emocjonalna manifestacja. Znak ten charakteryzuje organizacja, przyzwoitość, inteligencja, kategoryczność, skłonność do postrzegania przez umysł, a nie wnętrze. Na zawsze coś ocenia i koryguje wszystko.

Jednak Panna, w przeciwieństwie do Koziorożca, jest bardziej elastyczna i potrafi zaakceptować okoliczności, aby się do nich dostosować. Koziorożec jest pod tym względem trudniejszy, świat musi się pod nim ugiąć, a nie odwrotnie.

Będąc odpowiedzialnym, czasem nawet zbyt dużym, Panna wkłada całą swoją energię w zostanie perfekcyjnym wykonawcą. Jej miłość i troska przejawiają się w służbie swoim bliskim. A czasami całkowicie zapomina, że ​​jej relaksacja, ciepło i wrażliwość emocjonalna mogą być znacznie bardziej pożądane.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com