Bliźnięta

Zawsze mili i uprzejmi, znajdą czas dla każdego, kto jest w potrzebie. Nikogo nie pozostawią na lodzie, a do tego dzięki pięknemu darowi umiejętności słuchania - można zawsze na nich liczyć. To ludzie z dystansem do siebie, którzy sami śmieją się z żartów o sobie. Cechuje ich wysoka empatia i pogoda ducha, którą zarażają wszystkich wokół.

Panna

To znak, który ma najwięcej przyjaciół w całym horoskopie, przyjaźni się z bardzo różnymi osobami. Jest zawsze bardzo rozgadany, uśmiechnięty, zadowolony z życia. Lubi pomagać innym i spędzać czas z bliskimi. Dba o przyjaźnie jak nikt inny. Ma kreatywne pomysły, dzięki którym nigdy nie mozna się z nimi nudzić.

fot. Getty Images

Horoskop, a rośliny. Sprawdź, jaki kwiat pasuje do Twojego znaku zodiaku

Strzelec

Jego wyjątkowe poczucie humoru, radość życia i entuzjazm sprawiają, że Strzelec jest wszędzie mile widziany. Szczególnie dobrze radzą sobie w kontaktach międzyludzkich. Tak naprawdę Strzelec dogada sie z każdym. Są to również mistrzowie pozytywnego myślenia, co sprawia, że są idealnymi doradcami w ciężkich czasach.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się o tym, że mąż ją opuszcza i wymyśliła plan, aby dać swojemu kochankowi lekcję żałoby

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com