Bliźnięta

Zawsze mili i uprzejmi, znajdą czas dla każdego, kto jest w potrzebie. Nikogo nie pozostawią na lodzie, a do tego dzięki pięknemu darowi umiejętności słuchania - można zawsze na nich liczyć. To ludzie z dystansem do siebie, którzy sami śmieją się z żartów o sobie. Cechuje ich wysoka empatia i pogoda ducha, którą zarażają wszystkich wokół.

Panna

To znak, który ma najwięcej przyjaciół w całym horoskopie, przyjaźni się z bardzo różnymi osobami. Jest zawsze bardzo rozgadany, uśmiechnięty, zadowolony z życia. Lubi pomagać innym i spędzać czas z bliskimi. Dba o przyjaźnie jak nikt inny. Ma kreatywne pomysły, dzięki którym nigdy nie mozna się z nimi nudzić.

fot. Getty Images

Horoskop, a rośliny. Sprawdź, jaki kwiat pasuje do Twojego znaku zodiaku

Strzelec

Jego wyjątkowe poczucie humoru, radość życia i entuzjazm sprawiają, że Strzelec jest wszędzie mile widziany. Szczególnie dobrze radzą sobie w kontaktach międzyludzkich. Tak naprawdę Strzelec dogada sie z każdym. Są to również mistrzowie pozytywnego myślenia, co sprawia, że są idealnymi doradcami w ciężkich czasach.

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com