Na przykład aktywne znaki, takie jak Baran i Strzelec, boją się zamkniętych przestrzeni.

Liczby mogą przynieść szczęście

Baran

Jedną z cech tego znaku zodiaku jest aktywność. Z jednej strony Baran nie może żyć bez ruchu do przodu, z drugiej nie traci nadziei na zakotwiczenie w bezpiecznej przystani. Ale mimo to miłość do aktywnego życia bierze górę, więc Baran ma całą górę lęków: katizofobia, ponieważ dla niego nie ma nic gorszego niż siedzenie w jednym miejscu, paralipofobia - strach przed obiecaniem czegoś i nie robieniem, no cóż, sama klaustrofobia siebie - strach przed ograniczoną przestrzenią.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Dla praktycznego Byka nie ma nic gorszego niż przebywanie poza strefą komfortu. Zmiany planów, kardynalne zmiany, zerwania umów to koszmar każdego Byka.

Bliźnięta

Wesoły, towarzyski i aktywny Bliźnięta najbardziej boją się fiaska w swoim ulubionym biznesie. Dla nich nie ma nic gorszego niż drugie miejsce, bo dla nich to nie zwycięstwo, ale porażka.

Rak

Raki to ludzie wrażliwi emocjonalnie, których łatwo obraża się do głębi. Nie okazują swoich uczuć, boją się niezrozumienia i odrzucenia - na twarzy pojawia się katagelofobia. Więc Rak woli zostać w domu, gdzie nikt go nie dotknie.

Znaki zodiaku a osobowość. Warto więc

Lew

Lwy mają całą masę fobii. Najważniejsza jest atychifobia, czyli lęk przed porażką. Nic nie przeraża tego znaku zodiaku, jak zawieść w jakimś biznesie, bo Lew potrzebuje podziwu, honoru i chwały jak powietrze. Ponadto wszyscy przedstawiciele tego znaku zodiaku prędzej czy później rozwijają atazagorafobię - strach przed ignorowaniem lub zapomnieniem, co popycha ich do podejmowania ryzyka.

Panna

Koszmar Panny - kiedy mówi, a nikt jej nie słucha. Nie chodzi o to, że ten znak zodiaku jest naturalnym mówcą, po prostu Panna uwielbia wszystko, aby było idealne, ale jak to osiągnąć, jeśli nikt cię nie słucha? Standardowe obawy przed tym znakiem zodiaku to: ataksofobia - strach przed nieporządkiem, atelofobia - strach przed niedoskonałością oraz auto-mizofobia - strach przed brudem i zapachami.

Waga

Wagi nie lubią denerwować ludzi i czynić ich nieszczęśliwymi. W przypadku tego znaku ważne jest, aby wszędzie panowała harmonia. Głównymi cechami tego znaku zodiaku są życzliwość i towarzyskość, z której wyrasta autofobia i izolofobia - lęk przed samotnością i izolacją od innych ludzi. Ale największym lękiem przed Wagą jest strach przed śmiercią.

Skorpion

Skorpiony to natury złożone, ambitne i aktywne, podatne na niepokój i lęk przed porażką, a także to, że otoczenie dowie się o ich ukrytych motywach. Ze względu na swoją emocjonalność biorą wszystko sobie do serca, więc ich główną fobią jest katagelofobia, czyli lęk przed wyśmiewaniem. Być może jest to ich jedyny strach, ale całkowicie rujnuje ich życie.

Strzelec

Strzelec jest aktywny i ambitny, ma wiele planów, więc dla tego znaku zodiaku nie ma nic gorszego niż bycie w łańcuchach. Strzelec nie toleruje ingerencji w jego życie, kontroli i ograniczania wolności. I pomimo tego, że Strzelec jest silną osobowością, jest pełen lęków. Na przykład hipengiofobia - lęk przed odpowiedzialnością i klaustrofobia - lęk przed ograniczoną przestrzenią.

Koziorożec

Głównymi cechami tego znaku zodiaku są ambicja i ciężka praca. Poradzą sobie z każdą górą, a morze jest po kolana. Ale nawet tacy „żołnierze uniwersalni” mają własne obawy, na przykład, że zostaną niedoceniani. Koziorożce mają również fobie: agorafobię - lęk przed otwartą przestrzenią i dużymi tłumami.

Wodnik

Wodniki to aktywne i nieustraszone osobowości, które wiedzą, jak znaleźć wyjście z wszelkich zwrotów akcji. Rzadko słuchają innych, wydaje im się, że tylko oni wiedzą, co i jak zrobić dobrze.

Ryba

Ryby żyją we własnym małym świecie, więc największym koszmarem dla nich jest rozpoczęcie sztormu. Ten znak zodiaku nie lubi przebywać w miejscach publicznych, jest bardzo wrażliwy, więc nawet czyjeś spojrzenie z ukosa może wpędzić go w depresję. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com