Każdy znak zodiaku ma swoją szczęśliwą liczbę, a czasem więcej niż jeden.

Znaki zodiaku a osobowość. Warto więc

Jeśli chcesz odnieść sukces, wykorzystaj jego energię i spróbuj otoczyć się szczęśliwymi liczbami w swoim codziennym życiu.

Na przykład, noś przy sobie wisiorek lub codziennie rano zapisuj numer na nowej stronie swojego pamiętnika.

1 - szczęśliwa liczba Wodnika

Popularne wiadomości teraz

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Mówi się o wyjątkowości i silnych skłonnościach przywódczych. Astrolodzy radzą, aby go używać, gdy stawia się przed człowiekiem ambitne cele.

2 - szczęśliwa liczba dla Raka, Wagi, Byka

Jeśli ktoś mówi o zdolnościach przywódczych i wyjątkowości, to dwójka mówi o cechach dyplomatycznych. Osoby, którym patronuje ta postać, z łatwością nawiązują kontakt z innymi, mogą rozwiązać każdy spór, znaleźć kompromis i wygrać.

3 - szczęśliwa liczba Bliźnięt, Pann, Koziorożeców

Szczęśliwa liczba według znaku zodiaku trzy ma ogromne święte znaczenie, nie bez powodu nawet modlitwy są odmawiane trzy razy. Liczba przynosi szczęście, otwiera wszelkie drzwi, pomaga osiągnąć szczyty kariery i drabiny społecznej. Trójka chroni Bliźnięta, Pannę i Koziorożca.

Jeśli znasz astrologiczne cechy znaków zodiaku, możesz poważnie uprościć swoje życie osobiste

4 - szczęśliwa liczba dla Koziorożca, Raka, Skorpiona

Czwórka mówi o inteligencji, obserwacji i wytrwałości. Osoby, którym patronuje ta postać, to silne i niezależne osobowości, które z łatwością poradzą sobie z każdym zadaniem. Są po kolana w morzu, a góry na ramionach, przyzwyczajeni są do polegania tylko na sobie, ale nadal chętnie pomagają innym.

5 - szczęśliwa liczba dla Skorpiona, Barana, Strzelca

Pięć to energia. Osoby z tą szczęśliwą liczbą osiągają poważne wyżyny w swojej karierze. Ich możliwości nie znają granic, a ich ambicje wykraczają poza skalę, dlatego kierują się zasadą: „Widzę cel - nie widzę przeszkód”.

6 - szczęśliwa liczba Bliźniąt, Wagi, Ryb

Sześć symbolizuje długowieczność, młodość, zdrowie i urodę. Sukces jest łatwy dla osób, które są kojarzone z tym numerem, ponieważ wiedzą, jak nawiązywać i wykorzystywać przydatne kontakty. Są energiczne, w ruchu, uwielbiają zmianę scenerii i nie stresują się tym, że konieczne jest dostosowanie się do okoliczności.

7 - szczęśliwa liczba dla Panny, Koziorożca, Wodnika

Siedem to zdolność analityczna. Tacy ludzie łatwo osiągają sukces dzięki swojej inteligencji, pomysłowości i rozwiniętej intuicji. Wśród osób, którym patronuje siódemka, jest wielu naukowców i odkrywców. Nieustannie generują pomysły, które okazują się sukcesem.

8 - szczęśliwa liczba dla Lwa i Strzelca

Celowość, energia, przywództwo - wszystko to dotyczy ludzi związanych z ósemką. Uwielbiają sukces, a wszystko, co z nim związane, łaknie na łatwe pieniądze. Co dziwne, z takim podejściem do pieniędzy często stają się bogaci, trafiając w dziesiątkę tam, gdzie inni by tego nie ryzykowali.

9 - szczęśliwa liczba Barana, Lwa, Wagi, Skorpiona

Dziewięć wchłonęło cechy wszystkich liczb od 1 do 8, ale jego cechą szczególną jest to, że człowiek może wykorzystać te cechy zarówno dla dobra, jak i szkody. Jeśli dana osoba nie pójdzie drogą samozniszczenia, postać pomoże mu osiągnąć sukces. Jeśli jego intencje nie są czyste, czekają go próby i niepowodzenia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com