Tak jest ze znakami zodiaku: każdy z nich ma zarówno mocne, jak i słabe strony. Jakie cechy Twojego znaku zodiaku każdy musi wiedzieć.

Jeśli znasz astrologiczne cechy znaków zodiaku, możesz poważnie uprościć swoje życie osobiste

Baran

Baran jest mistrzem motywacji. Błyskawicznie zapala się pomysłem i jest w stanie zarazić nim innych ludzi, ale szybko traci zainteresowanie, jeśli sprawa wymaga pilności i cierpliwości. Przedsiębiorczy, celowy, charyzmatyczny Baran jest zdolny do wielkich rzeczy, ale brakuje mu taktu, dyscypliny i konsekwencji - to jego słabości.

Byk

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Jedną z głównych cech tego znaku zodiaku, aw połączeniu z jego mocną stroną, jest ciężka praca. Ale on, jak nikt inny, potrzebuje ziemi pod nogami - tylko wtedy będzie mógł wywrócić świat do góry nogami. Ale Byk nie jest zdolny do szybkich reakcji, trudno mu zmieniać i spontanicznie podejmować decyzje, przez co traci wiele okazji, z których bez wahania sięgają inni.

Bliźnięta

Bliźnięta są wesołe, towarzyskie, łatwo znajdują wspólny język z innymi i skutecznie wykorzystują swoje mocne strony. Mogą zgodzić się z każdym na wszystko.

Rak

Raki są bardzo wrażliwe, widzą emocje i doświadczenia innych ludzi i wiedzą, jak pomóc im znaleźć równowagę. Ale w stosunku do siebie są bezsilni, ten znak zodiaku trudno znaleźć wewnętrzną równowagę, odcina się od wszelkich problemów i latami utrzymuje żale, które go pożerają od środka.

Są one rodzicami piecioraczków. Dzieci podrosły i stały się bardzo piękne

Lew

Hojne i bystre Lwy mają wiele mocnych i słabych stron. Lwy wiedzą, jak być w centrum uwagi i zabawiać publiczność, ale są zbyt zależne od opinii innych ludzi i blakną, gdy tylko odwrócą od nich wzrok.

Panna

Wszędzie tam, gdzie stąpają stopy Panny, panuje idealny porządek. Pedanteria jest główną cechą tego znaku zodiaku i jego mocną stroną. Ale nawet idealny znak ma swoje słabości: Panny są zbyt wybredne, co odwraca od nich innych ludzi i cierpi na perfekcjonizm, który często przekształca się w prawdziwe zaburzenie psychiczne. 

Wagi 

Wagi to prawdziwi estetyków, którzy dążą do piękna i harmonii we wszystkim, od garderoby po aranżację garnków w kuchni. Wagi są niezdecydowane, niechętne do podejmowania decyzji, chcą zadowolić wszystkich i dlatego nie potrafią powiedzieć „nie” nawet ze szkodą dla własnych interesów.

Skorpion

Potężne, ambitne i zdecydowane Skorpiony to jeden z przykładów tego, kim musisz być, aby odnieść sukces. Nie boją się pracy, trudności i przeszkód, zburzą wszystko na swojej drodze. Skorpiony to urodzeni przywódcy, którzy wiedzą, jak zarządzać ludźmi. Ale brakuje im ciepła, czułości, szczerości i empatii, poza tym Skorpiony są bardzo mściwe, dlatego ich życie osobiste cierpi.

Strzelec

Strzelec jest charyzmatyczny i nie boi się trudności. Patronuje im Jowisz, planeta sukcesu i szczęścia, więc większość ich życia toczy się wyłącznie przy szczęściu. Ale Strzelec ma też słabą stronę: przez długi czas nie może skupić się na jednej rzeczy, a bardzo często brakuje im wytrwałości i cierpliwości, by doprowadzić sprawę do końca.

Koziorożec

Konserwatywne, odpowiedzialne i pracowite Koziorożce to idealni pracownicy i surowi, ale uczciwi szefowie. Dotrzymują słowa, zawsze robią to, co obiecali, wiedzą, jak podejmować decyzje i być za nie odpowiedzialni. Niezły zestaw cech, prawda? Ale jednocześnie skąpi emocjami, skrajnie niezdarni i trudno im żyć w erze przemian.

Wodnik

Wodniki to rewolucjoniści i odkrywcy, a główną cechą tego znaku zodiaku jest zuchwałość. Wodnicy nie boją się wyzwań, bycia innymi, a nawet wyglądają jak miejscy szaleńcy. Jednocześnie nie słuchają opinii innych ludzi, nie wiedzą, jak się zorganizować i nieustannie przekraczają terminy.

Ryby

Są to delikatne, wrażliwe, marzycielskie natury, w których nie ma ani kropli kalkulacji i praktyczności, z której często korzystają oszuści i zazdrośni ludzie. Są utalentowani, ale potrzebują niani, która zadba o to, by Ryby nie były głodne i zimne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com