Według Daily Mail, para wzięła ślub rok po tym, jak się poznali. 

Kim są ci rycerze?

Terzel Rasmus (29 lat) spotkała się z Wilsonem Rasmusem (80 lat) w 2016 roku podczas wydarzenia zorganizowanego przez lokalną gazetę.

Kobieta, która pracowała jako dziennikarka, od razu zakochała się w nowego znajomego, mimo że mężczyzna ma wnuki - rówieśników.

„Kiedy skończyłem pracę, zostałem na przyjęciu, na którym zaczął się taniec. Wilson przeszedł przez parkiet do miejsca, w którym siedziałem, i zapytał, czy mogę usiąść obok mnie. Wyjaśnił, że zauważył, że jestem sama i postanowił dotrzymać mi towarzystwa. Zgodziłem się i od tego czasu się nie rozstaliśmy. Później okazało się, że zwrócił na mnie uwagę jeszcze przed startem imprezy i postanowił mnie lepiej poznać ”- powiedział Terzel.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Para wymieniła telefony. Następnego dnia Terzel zaprosiła Wilsona na spotkanie prasowe, a potem na kawę. Wkrótce zaczęli się spotykać.

Paulina Sykut-Jeżyna bardzo się zmieniła.

Wilson szukał młodej żony do opieki nad nim ze względu na jego czcigodny wiek, a Terzel ceni jego mądrość i doświadczenie życiowe.

Często udziela jej rad dotyczących jej przyszłości i zapewnia wsparcie finansowe. W szczególności mężczyzna płaci za edukację swojej ukochanej. Terzel mówi, że jedyną wadą kochanka jest brak zrozumienia nowych technologii.

Kochankowie nie planują mieć własnych dzieci, ale jeśli Terzel nagle zajdzie w ciążę, nie będzie miała aborcji. Kobieta powiedziała, że ​​to jej pierwszy poważny związek.

„Trzy miesiące po naszym spotkaniu wiedziałam, że chcę go poślubić” - powiedziała.

Wilson był żonaty do 2002 roku, jego żona, która jest także jego pierwszą miłością, zmarła na raka. Matka Terzel i jej nieżyjący ojciec zgodzili się na ich związek i pobrali się w 2017 roku.

56-letnia córka Wilsona była świadkiem na weselu. Córki Wilsona również ciepło przyjęły Terzel i komunikują się z nią na równych prawach, chociaż jest ona o połowę młodsza. Nieznajomi często mylą ich z ojcem i córką.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com