A kobiety są delikatnymi i wrażliwymi stworzeniami i obrażają się, jeśli nie mają szansy na rehabilitację - ale co, każdy może się potknąć.

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy najczęściej zdradzają

Gwiazdy dowiedziały się, którzy mężczyźni ze znaków zodiaku nie będą torturować kobiet i będą protekcjonalni wobec ich słabości - to znaczy dadzą drugą szansę. 

Byk

Byk jest dumnym znakiem zodiaku, a po jego wyglądzie nie można nawet powiedzieć, że wybaczył swojej pani serca i jest gotowy do kontynuowania związku.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Ale kto mówi o przebaczeniu - Byk nie miał zapomnieć o przewinieniu kobiety i będzie musiała zadośćuczynić przez wiele lat.

Ale Byk, pomimo zazdrości i nawyków właściciela, odpowiednio postrzega sytuację i rozumie, że życie nie może składać się tylko z czarno-białych tonów. Potknąłeś się? Wstań, otrzep się i idź dalej - niech tak będzie, Byk znów zaufa. Tylko kobieta powinna zrozumieć - druga próba będzie ostatnia.

Wodnik

Kochający wolność Wodnik może wybaczyć kobiecie i dać jej drugą szansę. Pytanie brzmi - jak bardzo podopieczny Urana chce utrzymać związek? A jeśli przedstawiciel elementu powietrza kocha kobietę, zrobi wszystko, aby trzymać ją blisko siebie.

Babcia nie mogła uwierzyć własnym oczom

I oczywiście Wodnik nie będzie przeszkadzał ukochanej i przypominał jej o grzechach z przeszłości. Wodnik pozwoli kobiecie usprawiedliwić się i poprawić sytuację. Rozumie, że kobieta jest słabym stworzeniem i uważa, że ​​ten błąd był przypadkowy.

Ale jeśli dama zdecydowała, że ​​Wodnik wybaczy jej bez końca, to przeliczyła się - Wodnik jest miły, ale nie naiwny. I raczej nie uwierzy w kolejne historie o niefortunnych okolicznościach.

„Nie jestem winna, on przyszedł sam” - to ulubiona „wymówka” kobiet, które się potknęły. Ale Byk i Wodnik przyjmą tę śmieszną wymówkę.

Po prostu nie trzeba mówić o naiwności mężczyzn, a tym bardziej nie ma potrzeby śmiać się  z faworytów Wenus i Urana - chłopaki po prostu okazali szlachetność, poza tym sami nie są świętymi. Cóż, kto jest bez grzechu, niech rzuci w niego kamieniem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com