Od jakiegoś czasu świat zmaga się z nowym wirusem z chińskiego Wuhan. Dziś wiadomo, że jest to koronawirus, którego dokładna nazwa brzmi: SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19, której objawy podobne są do grypy. 

W Walencji w związku z wirusem doszło do dziwnej sytuacji..

119 osób zostało zamkniętych w burdelu La selva negra, ponieważ stwierdzono, że jedna z prostytutek ma koronawirusa. Dramatyczną sytuację miała wywołać jedna z pracownic, która znalazła się w szpitalu.

Tysiące kotów i psów zostanie straconych w Moskwie z powodu koronawirusa

Dziewczyna okazała się być zdrowa, jednak to wystarczyło, by cały zespół "pracowniczy" domu publicznego wraz z klientami zostali w nim zamknięci.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

W mgnieniu oka ta historia obiegła całe media społecznościowe, po czym ogłoszono, że cała ta sprawa.. została wymyślona. Chociaż być może powiedziano tak tylko tylko po to, żeby partnerki panów korzystających z usług pań do towarzystwa nie dowiedziały się o niewierności swoich mężów?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com