Ciekawy incydent miał miejsce pewnego dnia z bułgarskim premierem Bojko Borysowem, który przybywszy na otwarcie nowej fabryki, nie był w stanie poradzić sobie ze zwykłą maską medyczną.

Marta Kaczyńska pokazuje, jak spędza kwarantannę. Aby wszyscy tak mieli

Przed wejściem do budynku zaproponowano, aby wysoki urzędnik nosił maskę, aby uchronić się przed koronawirusem. Sądząc po opublikowanym filmie, Borysow poniósł porażkę przy pierwszej próbie iz jakiegoś powodu nałożył maskę na oczy. Zdając sobie sprawę, że maska ​​była wyraźnie w niewłaściwym miejscu, postanowił żartować i powiedział, że ma „duże uszy”. Następnie premier zdecydował się na drugą próbę i odniosł sukces.

bułgarski premier nie mógł założyć maseczkę

Agnieszka Woźniak-Starak zmienia swoje nazwisko? Odpowiedź dał jej przyjaciel

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Gdy tylko maska ​​pojawiła się na twarzy Bojki, natychmiast poszedł otworzyć fabrykę, żeby publiczność nie czekała długo.

śmieszna sytuacja z bułgraskim premierem

Obecnie w samje Bułgarii zarażono 50 osób, dwie z których zmarli. W kraju tak samo wprowadzona kwarantynna, która potrwa do 13 kwietnia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com