W Hiszpanii, jak i w wiele krajach, w obecnych czasach wprowadzona kwarantanna. Wszyscy podczas tego muszą siedzieć w domu. Wychodzić na ulicę tylko w niezbędnych sytuacjach, czyli jeżeli potrzebujesz pójść do sklepu spożywczego czy apteki. 

Watykan uspokaja. Nowe wytyczne w sprawie rozgrzeszeń podczas epidemii

Na razie W Hiszpanii wiadomo o 462 przypadkach śmiertlenych z powodu koronawirusu. Sytuacja niestety się nie ulepsza, każdy martwi się o swoje zdrowie i oczywiście ma wielką nadzieje w sercu, że wszytsko będzie dobrze. 

Dominika Tajner pokazała zdjęcie swojego synka po chorobie. Jak się teraz czuje?

Aby ludzie nie znajdowali się w złym nastroju czy w panice, hiszpańska policja zdecydowała się na przyjemną niespodziankę dla swoich mieszkańców. Na Majorce śpiewali przez kilka godzin na ulicach z gitarą. Pod oknami jednego z domów wykonali piosenkę dla dzieci „En Joan Petit Quan Balla”, miejscowi mieszkańcy aktywnie śpiewali razem z nimi. Podobne koncerty odbywają się w innych obszarach.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Natalia Siwiec w kwarantannie ma wiele przemyśleń. Natalia Siwiec wdarła się na salony, jako Miss Euro 2012. Od tamtego czasu można było bardzo często oglądać celebrytkę w zarówno na ściankach, jak i w mediach społecznościowych. Dwa lata temu Natalia została mama. Od czasu narodzin Mii Natalia znacznie ograniczyła bywanie na eventach. Teraz korzysta razem z rodzina z zagranicznych wakacji w Miami. O tym szczegółowo czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com