Od niedawna polski świat dziennikarski obiegła wiadomość o tym, że Justyna Pochanke po 19 latach swojej pracy w TVN żegna się ze swoimi widzami. Dziennikarka rozpoczęła swoją pracę w 2001 roku, a 2004 roku została prowadzącą głównego wydania „Faktów” na antenie TVN. Następnie 4 lata później Pochanke została także prezenterką w programie „Fakty po faktach” na TVN24. 

Spaghetti carbonara. Doskonały pomysł na włoski obiad

Ten zawód to moja pasja - dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe -napisała Pochanke. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Teraz dowiadujemy się, że jej mąż Adam Pieczyński tak samo żegna się ze stacją TVN. Skończył swoją pracę jeszcze pod koniec czerwca. Serwis wirtualne media opublikował maila od Adama, który on wysłał do pracowników.

Adam Pieczyński

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Piotr Kraśko odchodzi z Dzień Dobry TVN. Czeka go ogromny awans

Od 1 lipca jestem już całkowicie poza strukturami TVN/Discovery. Raz jeszcze wszystkich was bardzo mocno ściskam na pożegnanie i dziękuję za 19 wspólnych lat. Trzymam za wszystkich kciuki - napisał Adam Pieczyński.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com