Piotr Kraśko mając dość "dobrej zmiany" w TVP przeniósł się do konkurencji. Nie widział się bowiem w telewizji zarządzanej przez Jacka Kurskiego. W TVN czekała na niego prywatna przyjaciółka Kinga Rusin, by wspólnie poprowadzić Dzień Dobry TVN. Jednak najnowsze doniesienia mówią o tym, że ta sympatyczna para dziennikarzy niedługo się rozdzieli, a męską część duetu czeka nie lada awans.

Wczoraj media obiegła wiadomość o odejściu Justyny Pochanke z Faktów. Dziennikarka prowadziła program informacyjny już 19 lat i była ich prawdziwą gwiazdą. Pochanke zastąpić mawłaśnie Piotr Kraśko. Ma on dołączyć do zespołu Faktów już w lipcu. 

Justyna Pochanke po 19 latach żegna się z widzami

Jego programowa współprowadząca Kinga Rusin przekazała już na Instagramie podziękowania i gratulacje Piotrowi.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Piotrek @p_krasko, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! – czytamy pod postem.

Agata Duda tłumaczy się z 5-letniego milczenia. Czy podczas nowej kadencji się to zmieni?

Czy ostatnie zdanie "Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami" są też zapowiedzią zmian u Kingi Rusin? Zobaczymy! Jedno jest pewne - znów szykują się zmiany w obsadzie "Dzień Dobry TVN".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com