Wszyscy doskonale pamiętamy kabaret, który odbywał się wiosną w związku z przekładaniem wyborów i licznymi pomysłami na ich zorganizowanie. Pamiętamy też doskonale, że minister aktywów państwowych Jacek Sasin przeznaczył na wybory, których nie było aż 70 milionów złotych.

Kompromitacja ministra zdrowia. Został przyłapany bez maseczki w restauracji, którą sam zamknął

Przyznacie z pewnością sami, że to bardzo dużo, wręcz mnóstwo pieniędzy, które mogłyby być przyznane na wiele niedomagającyh w Polsce rzeczy. W końcu w ostatnim czasie przedsiębiorstwa upadają, medycy nie mają rok do pracy, brakuje też sprzętu, psychiatria dzieci i młodzieży praktycznie nie istnieje...i można by tak długo wymieniać, a jednak kasa została wyrzucona w błoto, a ów ministra za to odznaczyli. Czy komukolwiek nie wydaje się to podejrzane?

Premier Morawiecki zapowiedział zmiany funkcjonowaniu państwa

Nagrody Złotego Kompasu to wyróżnienia przyznawane przez wydawnictwo Fratria, które stoi m.in. za serwisami wPolityce.pl czy wGospodarce.pl, a przyznawane są osobom i firmom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju gospodarczego Polski. Co jak co, ale bezcelowe wydanie kilkudziesięciu milionów nie wydaje się powodem do nagradzania. Jednak warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nagroda ta jest sponsorowana przez firmy, które są podległe Jackowi Sasinowi, może więc w tym tkwi tajemnica ów odznaczenia?

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com