Okres Świąt Bożego Narodzenia to dal wielu najpiękniejszy czas w roku. Ulice są oświetlone, domy piękne przystrojone i wszędzie słychać świąteczną muzykę.

Nic więc dziwnego, że firmy wykorzystują magię świąt do reklamowania swoich produktów. W końcu w tym okresie często przesadzamy z wydatkami i jestemy najbardziej podatni na konsumpcjonizm. 

Jednak wśród reklam pełnych śniegu, ładnie ubranych ludzi i bogato przystrojonego stołu są również i te, które naprawdę chwytają za serce i zmuszają do myślenia, a obejrzenie spotu nie raz wywołuje u nas wzruszenie.

Parodia reklamy Apartu hitem sieci. To najśmieszniejsze, co dziś zobaczysz

Na takie działanie zdecydowała się marka Coca-Cola, która w tym roku podeszła wyjątkowo poważnie, zapraszając do współpracy zdobywcę Oscara Taika Waititi, który został nagrodzony za scenariusz do “Jojo Rabbit”.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W ciągu zaledwie 2 minut i 30 sekund Wreżyser ten stworzył fabułę, którą można porównać do prawdziwie hollywoodzkiej produkcji. Spot trzyma w napięciu, nie brakuje w nim niespodziewanych zwrotów akcji i pięknych ujęć. A do tego wszystkiego jest po prostu niezwykle wzruszający. Zobaczcie sami! 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com