Serial "W głębi lasu" stanowi polską adaptacją kryminalnej książki Harlana Cobena.

Opowiada historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopcińskiego, który pomimo upływu 25 lat nie może otrząsnąć się po tragicznej śmierci swojej siostry. Dziewczyna zaginęła bez śladu w 1994 roku. Była wśród czwórki osób, które wyjechały na obóz w lesie i zaginęły. Ciała dwójki z nich zostały odnalezione, a los reszty grupy pozostaje nieznany

Adam Małysz potwierdza doniesienia o jedynej córce

Z zestawienia opublikowanego w portalu What's on Netflix wynika, że serial "W głębi lasu" znalazł się na listach najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa w krajach na całym świecie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ekranizacją zachwyciło się wiele narodowości: Wielkiej Brytanii zajmuje on 1. miejsce na liście najchętniej oglądanych seriali, w Brazylii 2. miejsce, we Francji 3. miejsce, w Holandii 6. miejsce, w Hiszpanii 7. miejsce, w Kanadzie 8. miejsce, w Australii 7. miejsce, a w Nowej Zelandii 9. miejsce.

Serial ukazał się na Netfliksie w piątek, 12 czerwca 2020 i stanowi ekranizację opartą na powieści kryminalnej Harlana Cobena.

W polskiej produkcji możemy w roli głównej zobaczyć rewelacyjnego Grzegorza Damięckiego, a także Agnieszkę Grochowską, Adama Ferency, Arkadiusza Jakubika, Piotra Głowackiego, Jacka Komana, Wiktorię Filus oraz Huberta Miłkowskiego.

"W głębi lasu" wyreżyserowali Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com