Sportowymi sukcesami Adama Małysza żyła cała Polska. Ulubieniec fanów nie raz potrafił wprawić nas w euforie. Skoki, które oddawał to cudowna emocjonalna przygoda. Kilka lat temu Adam zdecydował się jednak zakończyć karierę sportową. Jednak ze skokami nie potrafił się rozstać. Prężnie działa w Związku Narciarskim i towarzyszy naszej kadrze.

Rewelacyjny przepis na śledzie po żydowsku. Idealne na święta

W życiu Adama dalej wiele się dzieje. Jest aktywny zawodowo, a co więcej ostatnio zakończył także przygodę ze studiami broniąc swoją prace magisterską Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Studia to pięć ważnych lat mojego życia. Wierzę, że zaprocentują. Znajomość marketingu pomoże choćby w pracy w Polskim Związku Narciarskim

W życiu prywatnym Adam także nie może narzekać. Skoczek potwierdza, że jego jedynaczka Karolina, która na co dzień jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowuje się do ślubu ze swoim chłopakiem Kamilem.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Jak mówi Adam, oboje z małżonką bardzo lubią Kamila i traktują go jak członka rodziny.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy. Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i miłości!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com