Jolanta Kwaśniewska do dziś uznawana jest za najbardziej elegancką polską pierwszą damę. Zawsze świetnie ubrana, z klasą i taktem udzielała inteligentnych wypowiedzi.

Donald Tusk w Dzień Dobry TVN krytykuje program 500+

Swoją dyplomacją zachwyciła również podczas ostatniego wywiadu, jakiego udzieliła Radiu ZET. Podczas rozmowy dziennikarka poruszała rozmaite kwestie, między innymi częstą obecność jej męża na memach z podtekstem alkoholowym. Broniąca małżonka wyznała, że Aleksander Kwaśniewski cierpi na nietolerancję alkoholu. Powiedziała także, że sam fakt powstawania memów jest zabawny, lecz wolałaby, żeby nie miały takiego wybrzmienia, sugerując, iż plotki o problemach z alkoholem byłego prezydenta są nieprawdziwe.

źródło: Newspix.pl / Aleksander Majdanski

Kolejnym ciekawym tematem poruszanym podczas rozmowy, był wizerunek Agaty Dudy. Kwaśniewska, zapytana o to, co uważa o aktualnej pierwszej damie, odpowiedziała krótko i konkretnie.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Agata Duda skrytykowana za swoje stylizacje

"Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach".

źródło: Radio ZET

Jednocześnie, w tej krótkiej wypowiedzi mówczyni zawarła wiele sugestii, między innymi taką, że Agata Duda, choć zawsze dobrze ubrana, nigdy nie wypowiada się na ważne tematy, nie zabiera głosu i nie komentuje świata politycznego, a jej angaż w rolę pierwszej damy jest minimalny.

Zgadzacie się ze słowami Kwaśniewskiej?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com