W latach 90 ten gatunek muzyczny był bardzo popularny wśród polaków. Piosenkarzy sławili się nad tym i dużo nad zarabiali. W jakimś momencie sytuacja na zaczęła spadać.

I mało kto włączał u ciebie w domu, kiedyś popularne disco polo. Na szczęście w ostatnich czasach sytuacja zmieniła się w lepszą stronę. Najpopularniejszy gatunek, jak disco polo wróciło do polskich słuchaczy. 

Polskie Disco Polo zagra w tym roku

Kolejny Oscar na horyzoncie. Sukces polskiego kina już bizko

W tym roku pocieszą nas wykonawcy disco polo. Sylwestr będzie organizowany przez Polską Telewizje Publiczną w Zakopane. 

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Sylwester to wyjątkowy czas. Nie jesteśmy w stanie spędzić go z rodziną, bo musimy wyjechać na drugi koniec Polski. Jak gramy gdzieś blisko, to jesteśmy w stanie wrócić do domu i znajomych, a tu nie. Nie ukrywajmy, jest to jakieś poświęcenie. Każdy człowiek robi coś po to, aby utrzymać rodzinę. Każdy z nas zarabia i moim zdaniem jest to normalne. Można powiedzieć, że dostajemy 200 procent normalnej stawki- powiedziała wokalistka grupy "Piękni i Młodzi" Magdalena Naróżna dla portalu Pomponik.

Grupa Piękni i Młodzi

Przypuszczamy, że za zwykly koncert piosenkarzy otrzymują  kwotę w wysokości 35-40 tys, a  za sylwestra otrzymają ok. 80 tys. złotych. 

TVP podzieliła się informacją o tym, kto właśnie wystąpi na scenie w tym roku. I oczywiście to nie będzie Nowy Rok powiązany tylko z disco polo, zobaczymy między innymi: Radek Liszewski i zespół Weekend, Chico and the Gipsys, Pupo, Kombi,  Modern Talking, Bajer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Stefano Tarrazzino, Viki Gabor i Roksana Węgiel!

Zimowa stylizacja Kasi Tusk zwala z nóg. Tym razem pokazała co będzie królowało w tym sezonie

Koncert obiecuje być radosnym!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com