Wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez „Kevina samego w domu”. Film, choć ma już prawie 30 lat, wciąż nas śmieszy i wzrusza. Film zrzesza przed telewizorami wszelkie pokolenia, zarówno najstarszych z rodziny, jak i tych najmłodszych i na tym chyba polega sukces tej kultowej produkcji.

5 najlepszych filmów świątecznych, które trzeba zobaczyć

W sierpniu tego roku szef studia Disneya – Bob Iger ogłosił, że powstanie nowa wersja świątecznego hitu, który będzie można obejrzeć na platformie Disney+. Mężczyzna zaznaczył też, że będzie to przerobienie historii sprzed lat na czasy teraźniejsze.

Kto wcieli się w główne role?

Magazyn Deadline przekazał,  że „nowego” Kevina zagra Archie Yates, którego zobaczyć możemy aktualnie w filmie „Jojo Rabbit”. Nie przypomina on głównego bohatera z pierwowzoru filmu, ale w końcu nie chodzi o to, by zrobić całkowicie ten sam film, tylko 30 lat później.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Poznaj teledyski i materiały, które w Polsce były oglądane najczęściej

 Razem z nim na ekranie możemy zobaczyć także Ellie Kemper, znaną między innymi z serialu „The Office” oraz Roba Delaney’a, którego widzowie pokochali w filmie „Deadpool 2”. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com