Ten dzień małżeństwo z Żar będą wspominać jeszcze długo. Pani Karolina z dnia na dzień musiała urodzić i z wielką niecierpliwością czekała na pojawienie się kolejnego dziecka w rodzinie. Skurcze porodowe pojawiły się w zbyt szybko! Kobieta zaczęła rodzić! Jej mąż Przemysław, który jest z zawodu elektronikiem, natychmiast wyzwał karetkę. 

Kobiety, które mają niezwykłe dziwne brwi. Wygląd tych dziewczyn przeraża!

mężczyzna odebrał poród u swojej żony
mężczyzna odebrał poród u swojej żony

Wracaliśmy z wypadku, gdy wpłynęło zgłoszenie o rodzącej kobiecie - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl kpt. Dariusz Szymura, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie było czasu na czekanie, trzeba było działać natychmiast! Więc pan Przemysław przystąpił do odbierania porodu. Korzystał się ze wszystkiego co miał pod ręką. Nożyczkami przeciął pępowinę, a klamerkami do prania ją podwiązał. Mężczyzna nie był zaskoczony i działał zdecydowanie. Nabył taką wiedzę po narodzinach dwóch swoich starszych dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Banalnie prosty przepis na pyszne domowe rogaliki

Gdy pogotowie przyjechali do domu, na świecie już był mały Franciszek. Ratowniki ułożyli go w kocyk i zabrali na badanie. Maluch dostał 10 punktów w skali Apgar, waży 3 kg i mierzy 51 cm. Brawo ojcu, który zebrał się na odwagę i odebrał poród od żony!

(Źródło: Telewizja Żary / Polsat News)

Top 5 najbardziej dziwacznych zdobień na paznokciach. Jesli lubisz korzystać z usług maniciurzystek i często dbasz o swoje dłonie koniecznie musisz zobaczyć te stylizacje, które poczyniły specjalistki od dłoni. Z pewnością stylizacje, które zobaczysz wprawią Cię w niemałe zakłopotanie. Choć chciałoby się wierzyć, że to nowy trend, jednak po tych zdjęciach jest to praktycznie niemożliwe.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com