Jan Kobuszewski, popularny aktor komediowy odszedł z ziemskiego świata 28. września 2019 roku.

Cała Polska była pogrążona w żałobie po tym jakże sympatycznym 85-latku.

Wspominamy zmarłych w 2019 roku

Niestety, po kilku miesiącach od śmierci kultowego aktora na jaw wyszły druzgoczące fakty z życia Kobuszewskiego.

Można śmiał przyznać, że nie ma osoby, która nie znała tego artysty, a mimo to spędził on ostatnie lata swojego życia  w biedzie.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Co więcej, aktor po wygranej walce z rakiem, opiekował się swoją chorą żoną. Małżeństwa nie było stać na profesjonalną pomoc, bowiem emerytura aktora po tylu latach popularności, wynosiła zaledwie 1200 złotych.

Nie żyje pierwsza dziewczyna Bonda

Potem ich sytuacja odrobinę się poprawiła, bo emerytura mężczyzny wzrosła do 2000 złotych, ale mimo to, małżeństwo wspierała finansowo ich córka.

Co ciekawe, para miała możliwość osiąść w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, ale kochające się małżeństwo nie chciało się przenosić do obcego miejsca i woleli nawet w biedzie, spędzić ze sobą lata starości wspólnie, nie rozstawiając się nawet na chwilę.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com