13 stycznia - jest 13. dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 352 dni. W ten dzień imieniny ocbchodzą:  Bogumiła, Leoncjusz, Weronika oraz Beata, Bogumił, Bogusąd, Bogusław, Bogusława, Falisław, Glafira, Godfryd, Gotfryd, Hilary, Judyta, Kinga, Melania, Remigia, Remigiusz.

Urodzinowe życzenia dla Kate Middleton. Księżna kończy 38 lat

Dzisiaj jest dzień dla tych, którzy pracują w biurkach, a właśnie dzień sprzątania biurka. O czystym biurka jeszcze mówił sam Kamil Durczok, prezenter Faktów w TVN ówczesnego czasu.  Przed rozpoczęciem programu na żywo w mało estetyczny sposób dał do zrozumienia swoim współpracownikom, że brudne biurko (tudzież stół) to rzecz niedopuszczalna i nieprofesjonalna. 

13 stycznia dzień sprzątania biurka

Sprzątanie biurka jest bardzo ważnym elementem. W Stanach Zjednoczonych istnieje nawet taka zasada, że po zakonczeniu pracy, pracownik musi obowiązkowo sprzątać swoje biurko. Dlatego, że przechowywanie luzem „na widoku” informacji podlegających ochronie jest zabronione i zagrożone karą dla firmy w wysokości do 50 tysięcy złotych. Biurka zwykle zasypane są stertami papierów, wśród których mogą się okazać bardzo ważne dokumenty. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Twoje czyste biurko

Barbara Kurdej-Szatan bardzo chce mieć drugiego dziecka. Dlaczego nie może wejść w ciąże?

Psychologie, twierdzą, że czystość na swoim własnym biurku pozwała mieć czystość i w swojej głowie. Bedziez mieć porządek i swoje sprawy będzie załatwiać w bardzo szybki i prosty sposób.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com