Barbara Kurdej-Szatan ma już jednego dziecka-córkę Hanne, która urodziła się w 2012 roku. Poza tym gwiazda marzy o wielkim powiększeniu swojej rodziny. W wywiadzie z babybyann.com wypowiedziała się na temat macierzyństwa, porodów i o swoich wspomnieniach. Widać, że takie tematy są bardzo ważne i przyjemne dla polskiej prezenterki. Ze swoim mężem, Rafałem Szatanem, Barbara już przez długi czas stara się o drugie dziecko.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż

Co Kinga Rusin myśli o kosmetykach Anny Lewandowskiej?

Nie wiadomo, z jakich powodów, celebrytka nie może wejść w ciąże. Natomiast jedną przyczynę ona przypuszcza:

"Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać… Mam nadzieję, że się uda" - podzieliła się z  babybyann.com Barbara Kurdej-Szatan

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Dodatkowo jeszcze wspomniała o swojej pierwszej i na razie jedynej ciąży:

Barbara Kurdej-Szatan ze swoim dzieckiem

"Pamiętam ten moment, w którym uświadomiłam sobie, że jestem w ciąży. Byliśmy u Rafała w Domu Aktora: on wtedy mieszkał w Chorzowie, był tam na etacie.Siedziałam na łóżku, patrzyłam na niego i nagle poczułam, jakbym była w jakiejś bańce, tak obok, jakbym patrzyła na niego, obserwowała cały świat z zewnątrz – jak w filmie. Wpatrywałam się w niego i myślałam sobie: Powiedzieć mu czy nie?"

Księżna Diana przewidziała problemy Księcia Harry’ego. Na światło dzienne wychodzą dotąd niepublikowane fakty

Polska aktorka przyznaje się, że było by bardzo dobrze, aby jej córka miała siostrę czy brata. Zauważyła ona, że Hania jest opiekuńczą i dlatego, dobrze sobie poradzi w pomocy z małym dzieckiem w domu. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com